Zawieszanie systemu przez drukarkę Brother MFC-2600

Witam

mam problem

padł mi zasilacz w komputerze, oddałem do naprawy, wymienili mi go na nowy i dodali trochę więcej pamięci

problem zaczął się przy uruchamianiu systemu (posiadam windowsa XP)po wyświetleniu pierwszego graficznego okna

proces uruchamiania się systemu zawiesza się. Natomiast jeżeli odłączę od jednostki centralnej z portu USB kabel drukarki

Brother MFC-2600 Printer, po zresetowaniu system uruchamia się ponownie prawidłowo, po uruchomieniu podpinam znów drukarkę, drukarka chodzi prawidłowo, drukuje.Jednak za każdym razem jak chcę uruchomić system to muszę mieć odpiętą drukarkę. Co zrobić z tym fantem.Proszę o pomoc, z góry dziękuję za podpowiedzi.

Pozdrawiam :cry:

może odinstaluj stery od niej i zainstaluj ponownie ewentualnie wyłącz wpisy dotyczące drukarki z autostartu

Odinstalowywałem drukarkę(usuń drukarkę) , po podłączeniu drukarki system wykrywał ją i automatycznie instalował oprogramowanie, nie prosił o płytkę instalacyjną, jak wyłączyć wpisy dotyczące drukarki z autostartu ?

pozdrawiam

:roll:

wchodzisz w start potem uruchom wpisujesz msconfig następnie zakładka uruchamianie i odznaczasz wszystkie wpisy związane z drukarką

Witam

ponownie

odznaczyłem wszystkie wpisy związane z drukarką i niestety w dalszym ciągu taka sama sytuacja

komputer startuje tylko gdy drukarka jest wyłączona

co dalej?

pomocy :o

Sebastian