Zawieszenia dysku Lenovo y580

Witajcie mam problem otóż od kilku dni kiedy chcę wypakować większe archiwum np. 6 GB laptop dostaje wiechy i koniec przy mniejszych około 4 GB nic się nie dzieje pracuje normalnie… Podejrzewam, że coś z dyskiem gdyż po odpaleniu rozpakowywania użycie dysku mam 99% :o a wczoraj wyskoczył mi błąd, że nie wykrywa dysku fakt, że zrestartowałem go i zadziałał ale jednak mnie to niepokoi :confused: Macie jakieś sugestie? Co sprawdzić? Jak sprawdzić? Dodam, że wczoraj także defragmentowałem i optymalizowałem dysk.

Jeżeli jest ważne to ma Intel Core i7-3630QM 8 GB ram ddr3 1600 MHz i pracuje na Windowsie 8 64 bit.

Odkąd go mam po raz pierwszy mam taki problem :confused:

Pokaż SMART dysku z CrystalDiskInfo portable wypakuj i uruchom (zmień ustawienia, Funkcje, Advanced Feature, Wartość Raw i ustaw 10 [DEC]), pokaż screena z programu (wszystkie parametry).

krzyzan5

Proszę, korzystając z przycisku Edytuj, zmienić tytuł tematu na taki który będzie konkretnie mówił o problemie.

http://imageshack.us/photo/my-images/825/y2f.png/

Chyba to o to chodziło :wink:

Temat zmieniony.

dysk ma niestabilne sektory jak dysk na gwarancji polecam ci go oddać :slight_smile:

Tu jest problem laptop kupiony w stanach i nie mam dowodu zakupu gdyż dostałem go w prezencie :confused: Czyli w tym momencie tylko zmiana dysku? :frowning: