Zawieszenia/restartowanie komputera 3 miech

Witam ma problem od 3 miesiecy po oddaniu mi Kompa z serwisu resetuje mi sie komputer.

Dlaczego był w serwisie komp? Uszkodzenie procesora Athlon 3.2 kupiłem nowy 2.6 i oni mi go zamontowali.

Lecz przy odbiorze 2 dni pozniej komputer zaczął sie resetowac coraz czesniej aż teraz w ogóle nie moge w nic grac.

Przy wolnej pracy komputera np gg przegladarka nic sie nei dzieje oczywiscie zdarza sie zwiech ale żadko.

Przy odbiorze zauważyłem że Ram jest wlozone raczej inaczej niż było każdy inaczej mam 1GB.

Co próbowałem

-Chłodzenie- podłaczyłem dodatkowe wiatraki z starego PC- efekty moze troche lepiej ale nadal zwiechy

-Nowy system-Nie wyskakują niebieskie ekrany STop tylko same niebieskie ekrany bez napisów a najczesciej komp sam sie resetuje.

-Sprawdzałem zasilacz wiatrak w nim sie kręci więc chyba jest ok

Temperatury

Płyta Gówna-36 stopni

Procesor-35 stopni

Aux-20 stopni

Core 44-47 stopni

HD0 43 stopni

PRzy wolnej pracy te temperatury.

Napięscia

Napięcia Rdzenia 2.34 V

Napiescia pomocnicze rdzenia 3.0V

3.3V 3.30 V

+5V 4.93 V

+12 V 2.69V

+5V podczas wstymania pracy 4.51 V

VBAT bsyrti CmoS 2.82

Czy temperatury i Napięcia są wporządku?

Jakie mogą byc powody zawieszenia/restartowania komputera.

Procesor AMD Sempron 2600+

1.61GHz

Ram 1GB

Karta Graficzna Radeon 9550

Dodane 01.08.2010 (N) 9:59

prosze o pomoc.

Przetestuj kolejne podzespoły za pomoca odpowiednich programów. Dysk - HDTune, Karta graficzna-FurMark, RAM - Memtest86 (z poziomu BIOSU wykonaj).

Nie idzie inaczej włożyć RAMu

temperatury OK, natomiast:

dobrze przepisałeś?? bo ta wartość bardzo odbiega od tolerancji! Sprawdź napięcia miernikiem.

Tak dobrze sprawdzilem kilka razy może to jest przyczyną zawieszen ale jak temu zaradzic.

Jakim miernikiem- nie znam sie na tych sprawac

Dodane 01.08.2010 (N) 19:00

Na aidi +12 — 2.69 a w biosie +12 ---- 12.56