Zawieszenie ekranu podczas ładowania Sys

Komp nagle mi się wyłączył ( grzebałem w komórce i nagle radio netowe się wyłączyło i zdążyłem zobaczyć, że komp się hmmm… resetuje) Potem nie dało się załączyć bo "brakowało lub był uszkodzony jakoś plik w C:windows/system lub system 32. Resetowałem kilka razy aż w końcu włożyłem CD Widnowsa i naprawiałem. W tej chwili Sys ładuje się do momentu “Sprawdzanie systemu plików …” I obojętnie czy przerwę sprawdzanie czy odczekam całą procedurę na monitorze mam tylko ten niebieski ekran ale sys się ładuje bo słyszę dźwięk powitania a potem dźwięk hmmm jakbym włączał pendriva. Poza tym cały czas słychać dźwięki z GG. Acha i po każdym resecie obojętne czy przeczekałem sprawdzanie czy nie, zawsze chce sprawdzać system plików. Co mam robić ??

Spróbuj w trybie awaryjnym oczyścić rejestr np CCleanerem.

WykonałemTo :

http://support.microsoft.com/default.as … ;pl;307545

Ale nic to nie dało. Użyłem: Malwarbytes Anti-Malware (już miałem nadzieję bo trochę się nazbierało) CCClenera GlaryUtilites RegCleanera.

Wykonałem też skan HD Tune

Obraz z HD Tune z zakładki Healt

http://imageshack.us/photo/my-images/19 … nghd50.png

Ostatnia linijka to Load/Unload Cycle Count 100 100 0 1099 0k

Normalny skan trwa wieczność trzeba by czekać do pojutrza jak wyliczyłem z prędkości skanu.

Przy Quick scanie wszystko jest w porządku.

Wymieniłem kabel sygnałowy. Niestety wymiana kabelka nie pomogła dalej są te same objawy i te same błędy w HD Tune. Przełożyłem również do innego gniazda na płycie głównej. Dalej niestety to samo.

na normalnym skanie zrób chociaż 1/4 dysku i napisz czy nic nie wyskoczyło czerwonego albo lepiej daj zdjęcie

Zrobiło mniej więcej skan połowy twardziela. Nie ma żadnych błędów. Robię do końca ale nie wiem czy to coś da.

Dodane 01.09.2011 (Cz) 18:23

Cały twardziel dobry :slight_smile:

Dodane 09.10.2011 (N) 13:50

ech Zdenerwowałem się i zaniosłem do servisu. Skasowali “pińć” dych i stwierdzili, że grafa nawaliła. Wysłałem na gwarancji do ESC tam pogrzebali przez tydzień i odesłali do producenta. Ci mogli trzymać przepisowe 14 dni ( czyli od 16 XI do 6 X !!

I teraz tak, W “papierach” napisali “NAPRAWA” ale kartę wymienili. Wynika to z faktu że trzeba było stery nowe zainstalować i co ważniejsze do zasilania karty trzeba taką wtyczkę z 12 pinami a ta poprzednia karta taką z 6 pinami. W sumie musiałbym wymienić zasilacz !!

Czy producent nie powinien zmienić gwarancji i liczyć ją od nowa ?? W końcu nie naprawili tylko wymienili !!