Zawieszenie komputera oraz keylogger

Witam i proszę o pomoc.

Mam dwa komputery. Jeden stary, który od pewnego czasu się zawieszał. Czasami potrafił działać pół dnia, a czasami nawet nie godzinę. Po prostu myszka zatrzymywała się i jedynie reset na to pomagał. Czasami dysk wydawał jakiś odgłos i później zawieszka. Na tej podstawie wysnułem wniosek, że coś jest z dyskiem, bo w końcu ma już kilka lat.

Kupiłem nowy komputer. Przegrałem potrzebne pliki na nowy komp i nie trzeba było długo czekać na efekty, które są podobne. Co prawda myszka nie zatrzymuje się, ale obraz na monitorze zamienia się w jakieś pofalowane kolory (nawet nie wiem jak to opisać), w skrócie kompletne zawieszenie kompa. Odstępy czasu w zawieszeniu również są różne, co prawdopodobnie pozwala wykluczyć przegrzewanie się sprzętu.

Stary komputer nie jest podłączony do neta i … przestał się zawieszać.

Jedyne elementy sprzętowe jakie są w nowym kompie, które zostały ze starego to : klawiatura, monitor oraz modem adsl, czyli myślę, że sprzęt nie ma tu nic do rzeczy, choć całkowicie tego nie mogę wykluczyć.

Wygląda na to, że mam jakieś wirusy, trojany, keylogger. Sytuację potwierdza fakt, że ktoś ostatnio włamał się 2 moje konta hostingowe i teraz moja stronka widnieje w google, jako rozsyłacz wirusów. Pozmieniałem oczywiście wszystkie hasła. Do poczty również. Hasła są już trudne do złamania, powyżej 20 znaków, ale problem jest gdzie indziej, ponieważ dzisiaj musiałem odzyskiwać hasło od poczty, czyli ktoś znowu mi je podejrzał.

Mam teraz zainstalowany Kaspersky Internet Security, co jakiś czas wskazuje na Trojana „mangania” (lub coś podobnego i niby go blokuje) „oraz” „Helkeren” (niestety nie pamiętam dokładnych nazw).

Adaware nie wykrywa nic.

Anti-Malware również nic nie wykrył.

Poniżej zamieszczam logi

Hijack

http://wklejto.pl/39764

Combofix

http://wklejto.pl/39765

OLT

http://wklejto.pl/39762

Proszę o przejrzenie logów i sugestie co mogę zrobić, by pozbyć się tych problemów.

:arrow: Sfiksuj w HijackThis

:arrow: Usuń folder C:\Qoobox

:arrow: Wyłącz i włącz przywracanie systemu

:arrow: Daj log z pełnego skanowania Malwarebytes Anti-Malware

:arrow: Usuń zbędniki z autostartu

:arrow: Usuń śmieci i wyczyść rejestr CCleaner’em

:arrow: Daj raport z pełnego skanowania Dr.Web CureIt! (Plik :arrow: Zapisz Listę Raportu)