Zawieszenie komputera

Mam problem z laptopem , z windowsem 7 . Komputer uruchamia sie jak zawsze ale pozniej gdy chce np. wlaczyc internet lub jakis folder z pulpitu, zamula i laduje sie w kolko i nic nie dziala , trzeba wtedy samemu go wylaczyc . i tak jest zawsze :evil:

bardzo mało informacji tu podałeś.

Podaj jaki sprzęt (ram, grafika, procek itp)

Jakiego używasz Antywirusa? Ściągnij MBAM zrób update i PEŁNY skan potem daj tu jego loga wklejając go na np. wklejto.pl potem dajesz loga z OTL .

to nie jest moj komp lecz siostry ii nie da sie nci na nim zrobic tak samo tez nie zrobie pelnego skanu bo po zalogowaniu w nic sie nie da wejsc nagle wszystko przestaje dzialac procz ladujacej w kolko myszki

spróbuj w trybie awaryjnym.

siostra wlasnie probowala -.- moze chodzi wlasnie o jakiegos wirus tylko ? mam nadzieje ze nie straci nic z kompa -.- sama chyba nic nie zdzialam

dało radę? bo jak nie to może dało by rade wyłączyć pare procesów w menedżerze zadań (pare tych nieważnych typu gg i inne czyli wszystko oprócz sterowników i procesów systemowych) powinno trochę przyspieszyć i wtedy można spróbować zrobić loga z MBAM i OTL. Bez logów raczej niczego się nie zrobi. no i wciąż nie wiem jaki sprzęt i jaki antywirus.