Zawieszenie komputera

Witam serdecznie!!

Mam pewien problem z komputerem bardzo proszę o pomoc c:

Otóż po uruchomieniu, komputer zawiesza się będąc na pulpicie. Próbuje uruchomić którąkolwiek ikonę lub przeglądarkę ale nie daje to żadnego skutku nawet komputer szybciej się zawiesza. Bardzo proszę o pomoc :(( Jutro będę musiał podejść do jakiegoś sklepu komputerowego a tak zaoszczędzi się czasu. Dziękuje!!

 

Sprawdź jak wygląda sytuacja w trybie awaryjnym. Może jakaś aplikacja będąca w autostarcie sprawia kłopot ze stabilnością.

W trybie awaryjnym jest wszystko w porządku. Wszystko śmiga fajnie :smiley: Oczywiście nie uruchamiają się takie programy jak skype albo steam. Zapomniałem wspomnieć że po zawieszeniu wyskakuje bluescreen. Wyślę informacje z programu BlueScreenViev tylko nie umiem znaleźć folderu minidump 

BSV ma domyślnie ustawiony folder z minidumpami więc masz pewnie wyłączone zapisywanie po awarii. Na początek screeny z HDTune zakładka Health (całe okno) oraz ze Speccy. Możliwe, że mam system zawirusowany ale to najlepiej załóż nowy temat w dziale bezpieczeństwo wstaw logi z FRST.