Zawieszenie sie laptopa i problem z włączeniem

Witam. Z góry przepraszam za brak polskich znakow i bledy, ale jestem na telefonie.Zacznijmy od początku. Mam laptopa HP Probook. Kilka miesiecy temu zaczely sie problemy, ze co kilka minut wyskakuje blue screen np. Kernel data inpage error, memory management czy podobne, ale udalo mi sie to uspokoic i do tej pory bylo cos takiego, ze kiedy restartuje laptopa, po pierwszym ladowaniu wyskakuje blue screen memory management, wylaczam komputer, daje f8, potem napraw komputer, cos tam z pamiecia, wyszukuja sie problemy z pamiecia (pisze, ze wykryto), po czym komputer wlacza sie i wszystko jest dobrze do nastepnego restartu. Ale dzisiaj nagle zaczal mi zamulac (zrobilem moze 2 cm myszka w 10 min.). Zamknalem klapke, ale nie pomoglo i przez kolejne 10 min dzialal, z wylaczonym ekranem. Po restarcie wszystko dzialalo wolno, ladowalo sie i dostalem taki konubikat, jak widzicie w zalaczniku. Tak jest za kazdym razem. Moze mi ktos pomoc to naprawic? Z gory dzieki.

Niestety, nie widać żadnego załącznika ;) 

 

Sprawdź pamięć RAM programem Memtest86. Możliwe, że uszkodzona jest kość pamięci i trzeba ją wymienić.