Zawieszenie się procesu instalacyjnego windows XP

Witam, mam problem przy właczaniu komputera uruchamia mi się ciągle instalowanie windowsa XP, które ostatnio mi się nie powiodło ( uruchomiłem proces instlacyjny z poziomu Windowsa XP, pisało mi że jest niezgodnośc systemów, ponieważ mam zainstalowany SP3, a na płycie jest windows z SP2).

Proces instalacyjny windowsa który się włacza stoi cały czas na pustym ekranie i w lewym górnym rogu podkreslnikiem.

Mógłby ktoś mi pomóc usunąc ten problem?

Dodać mogę że próbe reinstalacji systemu zrobiłem po tym jak złapałem wirusy i okno Przywracania systemu było ciągle białe, przez co nie mogłem przywrócić systemu do wcześniejszego punktu.

Prosze o szybką odp.

Uruchom komputer bezpośrednio z płyty instalacyjnej. Musisz ustawić bootowanie z niej w biosie. Podczas instalacji sformatuj partycję systemową.

bootowanie jest ustawione, nowy proces instalacyjny nie idzie tylko ciągle ten stary.

Można to jakoś wyłączyć bez formatowania?

Odinstaluj SP3 i napewno pójdzie. :slight_smile:

Start -> Panel sterowania -> Dodaj lub usuń programy - u góry zaznacz ,Pokaż aktualizacje" odinstaluj SP3.

Przeczyść dokładnie komputer CCleanerem i Eusing Free Registry Cleanerem :

viewtopic.php?f=16&t=254087

Zrób reinstalkę.

Zainstaluj SP3.

Po instalacji SP3 użyj ponownie w/w programów do czyszczenia komputera. Dużo ubędzie na dysku a komputer i internet będzie lepiej działać.

Miałem to samo.

Na przyszłość - warto sobie zintegrować SP3 za pomocą programu nLite :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … Lite+1.4.9

  • nie będzie takich problemów. :slight_smile:

po odinstalowaniu SP3, masakra! !!

Windows loguje się na konto i odrazu wylogowywuje…

ale za to udało mi się uruchomić poprawnie instalacje Windowsa.

a co jesli nie mogę wejśc do trybu awaryjnego???

Chyba wirus ?

Najpierw wyciągnij bateryjkę z płyty głównej wielkości 1 zł / przy całkowicie wyłączonym komputerze od prądu / i za godzinę włóż ponownie.

Będzie tzw. reset biosu.

Póżniej można myśleć dalej.