Zawieszenie systemu(czarny/biały ekran) Dell Precision m6500

Witam, kupiłem używanego laptopa Dell Precision M6500 w konfiguracji:

Pobierz CrystalDiskInfo portable, wypakuj i uruchom, zmień ustawienia (Funkcje, Advanced Feature, Wartość Raw i ustaw 10 [DEC]) zrób screenshota z programu (całe okno), umieść na http://postimage.org/ i podaj link na forum.

 

http://postimg.org/image/pjpf40521/ - link do zrzutu z programu

 

Edit:

Zaobserwowałem że ekran niekiedy robi się czarny, niekiedy wyłącza, a raz (jak już wcześniej wspomniałem) zrobił się biały. Co Ciekawe niekoniecznie musi dochodzić do pełnego zwieszenia systemu tak jak myślałem. Jeżeli laptop mi się zwieszał podczas słuchania muzyki na youtubie na ogóle od “zwieszenia” sprzętu do wyłączenia się też głosu mijały około 2 sekundy. Dzisiaj gdy wyłączył mi się ekran podczas słuchania na http://trzejkompozytorzy.pl muzyka mimo tego grała dalej. Na YT wszystko się ładuję na bieżąco, a na tej drugiej strony, wydaję mi się że jest pobierany cały utwór od razu niestety dalej nie udaję się z poziomu klawiatury wyłączyć laptopa

Dodane

Witam,

Podbijam post ponieważ zaobserwowałem kolejny objawi. Po 2 razach “zwiechy” system zaczął trochę dziwnie startować. Do pojawienia się napisu Zapraszamy w Win wszystko gra. Potem ekran robi się ciemny, słychać muzyczkę, dalej ciemno i po jakiś 8-10 sekundach dopiero pojawia się pulpit.

___________________________________________________________________________________________

Proszę korzystać z opcji Edytuj, zamiast pisać post pod postem.

Pozdrawiam,

Dimatheus