Zawieszki komputera

Witajcie!

Otóż: Niewiem co sie dzieje gdy wkladam gry oryginalne :slight_smile: Wolno się instalują a gdy podczas instalacji włączam film zamula mi strasznie film,muzyke,youtube itp. Proszę o pomoc

Dodane 27.11.2010 (So) 14:27

Dodam że jak wyciagam plyte jest gorąca

sprawdź temperatury, i daj screena. Możliwe,że się przegrzewa komputer.

P.S. zmień temat na konkretnie mówiący o problemie, bo zaraz pojawi się tu administrator :slight_smile:

Wiem że głupio to zabrzmi ale jestem kompletnym nowicjusz w tych sprawach. Jakie temperatury?

:o

Pobierz programik SpeedFan. Z niego odczytasz temperatury sprzętu.

http://www.wgraj.org/img.php?mode=full&file=27254 Prosze oto screen

Czy użycie CPU masz cały czas takie wysokie jak na screenie? Temperatury GPU i Core ciut wysokie, jeśli system jest bez obciążenia. System pod obciążeniem był, czy po prostu działał przez jakiś czas? Jeśli tylko sobie działał, to przez jak długo?

Jak widać na screenie mialem odpalone gg strony w necie i kopiowalem różne shity i mial plyte w napędzie. Więc byl pod obciążeniem. Narazie GPU jest ciutke wieksze niz na screenie a mam odpalony net i gg.

Hmm. Weź odpal grę,przy włączonym programie. Potem sprawdź,z jaka maksymalną temp pracowały podzespoły. I powiedz jeszcze- jaki masz zasilacz?

http://www.wgraj.org/img.php?mode=full&file=27287 Obecny screen. Bez uruchamiana programów.Niewiem jaki mam zasilacz mozna to jakos sprawdzic?

No tutaj temperatury już zdecydowanie powinny być ciut niższe.A żeby zasilacz sprawdzić, powinieneś otworzyć obudowę, i poszukać tabliczki/naklejki znamionowej na nim.

No to lepiej nie bede go rozkręcać :slight_smile: Dodam Że zasilacz jest nowy. ma ok.1,5 tyg

A co się z poprzednim stało? :stuck_out_tongue_winking_eye:

A co do rozkręcania- to tylko ściankę obudowy trzeba zdjąć :slight_smile: więc nic nie ryzykujesz, spokojnie :slight_smile: a jak nowy… to na pewno na karcie gwarancyjnej masz napisane :stuck_out_tongue: czy może przez internet kupowałeś? Jeśli tak, to ew link możesz dać :slight_smile:

Nie wiem co sie z poprzednim stało :slight_smile: Przedtem nie chcial sie zaladowac Windows i go koles wymienił (zasilacz)

A poza tym co ma do rzeczy zasilacz?http://www.wgraj.org/img.php?mode=full&file=27325

zasilacz może dawać złe napięcia dla poszczególnych podzespołów, w tym tez dla grafiki poprzez co się przegrzewa.

Koleś włożył new zasilacz i nie oddał mi od razu kompa. Sprawdził jak chodzi i zasilacz jest dobry.