Zawieszone konto na allegro

(Tommekx) #1

Zakupiłem niedawno jedną część na allegro od "super sprzedawcy", wysłałem mu e-mailem, że wybraną przeze mnie formą płatności jest przelew. Jednakże po kilku dniach okazało się, że konto tego użytkownika zostało zablokowane, czy jestem zobowiązany zapłacić za wylicytowany towar?

(aju) #2

Jeśli jeszcze nie zapłaciłeś, to najlepiej dogadać się ze sprzedawcą…

Ja bym w takim przypadku nie wpłacał pieniędzy ;] - kij wie czemu zawiesili mu konto - może to jakiś oszust

(Tommekx) #3

Tylko czy to jest zgodne z regulaminem :?

(Morgenowsky) #4

Najlepiej napisz do Allegro.

Ten serwis różnie rozpatruje wszelkie problemy, dlatego tutaj nie otrzymasz 100% pewnej odpowiedzi.

(aju) #5

Dlaczego konto zostało zawieszone?

Niestety nie znalazłem stanowiska allegro w takiej sprawie, ale najlepiej skontaktować się najpierw z allegro czy to telefonicznie czy mailem (telefonem szybciej) i dogadać.

Jak na normalne rozumowanie - dla mnie to oszust i nie zapłaciłbym.

Dwa razy zdarzyła mi się podobna sytuacja na allegro i pomimo ponagleńze strony sprzedającego i tak nie zapłaciłem. Straszył mnie że powiadomi o wszystkim allegro, drugi tak samo: nigdy nie dostałem żadnej informacji od allegro w związku z taką zapłatą.

(Akira3179082) #6

Może po prostu nie zaplacił za rachunek z allegro. Napisz do niego a na pewno sie wyjaśni.