Zawieszszanie się gry po 2 min grania?

Dziś włączyłem grę NFS Carbon i po 2 może troszkę więcej grania gra się zawiesiła :-o Nie wiem co się dzieje nigdy nie miałem takiego problemu :slight_smile: Kiedyś jak chciałem włączyć PES 09 to znowu komputer się zresetował :-o Proszę was o pomoc może mieliście taki problem :slight_smile:

podaj marke zasilacza i jego moc. Pomyslales kiedys o wymianie sprzetu?

zasilacz to “Tracer 400W” szrot ale gry wcześniej na nim działały bezproblemowo :slight_smile: A teraz nie wiem co się stało :-o

Pablo25 , zmieniałeś ostatnio sterowniki do karty graficznej ?

zmieniałem kartę graficzną i sterow od gf nie odinstalowałem i zainstalowałem stery do radeona-Sory ze nie ma pl znaków ale pisze z telefonu

Jaką obecnie posiadasz kartę graficzną ? Myślałem, że tą z Twojego podpisu (FX5200).

Najpierw powinieneś odinstalować sterowniki od starej karty, wyłączyć komputer, podłączyć nową kartę i zainstalować do niej sterowniki.

Teraz mam ta z podpisu :slight_smile: Będę robił format-a na weekendzie to zobaczymy czy będzie dobrze działać :slight_smile:

Najpierw zainstaluj ten sterownik do chipsetu płyty głównej.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

Następnie zainstaluj ForceWare 56.72 (aby pobrać kliknij na >>Primary Download Site<< w okienku International ).

Przed instalacją powyższego sterownika do karty graficznej, odinstaluj najpierw poprzedni:

(START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> NVIDIA DISPLAY DRIVERS /usuń/).

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

ok seba86mu , jak będę miał chwile czasu to to zrobię :slight_smile: :smiley: