Zawirusowana poczta onet

Witam. Mam problem tak jak w tytule z pocztą onet. Przy zalogowaniu się natychmiast przerywa mi połączenie  Avast bo wykrywa wirusa. Oto jaki wyświetla się komunikat :

Zablokowana infekcja

 

BOK onet poczty poradzili mi przeskanowac kompa. Ok, zastosowałem się do rad. Gdy Avast i Malawarebytes nie wykryły żadnych zagrożeń ponownie spróbowałem się zalogować z tym samym skutkiem. Mam 2 konto też na onecie i gdy najpierw loguje się na te 2 niezarazone wszystko jest ok na nim natomiast gdy spróbuje zalogować się najpierw na te zainfekowane a póxniej na te drugie, czyste to również nie mogę i jest podobnie, nic nie mogę zrobić ale nie wyswietla mi informacji o wirusie . Napisałem jescze raz do onetu , ciekawe co wymyślą, a wy co na ten temat myślicie? Pomożecie ???

pawel-1986-11@wp.pl

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.