Zawirusowany komputer (Istartpageing.com, HKU\S-1-5-18 i in.) i poczta (intensywny spam)

Witam,

cały dzisiejszy dzień walczylem z malware na komputerze, dużą część udało się już usunąć, m.in. wymienione w tytule zlośliwe oprogramowanie, nadal jednak sporo rzeczy musiało zostać, bo na serwer pocztowy (kiedy poczta odbierana jest w Outlooku) przychodzi mnóstwo spamu. Są to wiadomości w rodzaju mailer-deamon i w treści jest podana nazwa poczta.home-whs.pl . Nie mogę się nijak tego pozbyć! Na początek prosze o sprawdzenie logów z Farbara, także wczesniejszego z Adwcleanera i Combofixa. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

 

 

FRST.txt

Addition.txt

combofix.txt

AdwCleaner[C1].txt

u.txt

@andrzejtk na forum piszemy w języku polskim, dlatego też proszę skorzystać z przycisku Edytuj a następnie poprawić pisownię z zastosowaniem polskich liter.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza. 

Dziękuję. Wersja poprawiona na polską.

Uruchomiłem plik fix w Farbarze, oto rezultat w postaci loga. Czy ktoś może sprawdzić czy wszystko w porządku? Przeprowadzam jeszcze dodatkowy skan online Esetem.

Chciałem jeszcze zapytać o ost. podpunkt, tzn. usuwanie przywracania zestawu stron w Chrome? Gdzie dokładnie mogę to usunąć? Czy chodzi wyłącznie o stronę początkową i startową? Czy wystarczy zresetowanie ustawień przeglądarki?

Pozdrawiam i dziękuję bardzo za pomoc,

A.

Fixlog.txt