Zawirusowany pendrive

Witam

Mam wielki problem, a mianowicie problem z pendrivem. Za każdym razem gdy go podłączam jest on zawirusowany. Gdy skanuje go za pomocą KIS 2009 to dajmy na to wykrywa mi 5 wirusów, kasuje je i skanuje znowu i jest czysty. Ale za jakiś czas gdy podłączam go znowu sytuacja sie powtarza, dzisiaj przeszedł samego siebie i wykryto w nim 50 wirusów. Jak sobie poradzić z tym ? boje się go podłączać u kumpli do ich kompów żeby ich im nie zarazić… Jak się z tym uporać?

Pozdrawiam

Uzywaj Flash Disinfector w przypadku zarazenia.

Instrukcja http://www.searchengines.pl/lofiversion … 31936.html

używałem tego programu. niestety i po jego zastosowaniu problem nadal powraca…

Pobierz OTListIt2: http://www.searchengines.pl/index.php?s … =392369 przeskanuj daj log OTListIT.txt oraz Extras.txt.

:slight_smile:

Sforamtuj go :stuck_out_tongue:

Przykro mi bardzo ale prawdopodobnie masz VITRO i to nie na Pendrive tylko w komputerze. Jedyny sposób na to :

Usunąc wszystkie partycje dysków na komputerze

Utworzyc ponownie partycje

Instalka systemu

Nic innego nie pomoże jeżeli to VITRO

Jeżeli na Pendrive masz zarazone pliki EXE to duze prawdopodobieństwo że to to jest

On tworzy na dysku taki ukryty plik Autoruni.inf i odwołuje sie do biblioteki którą ukrywa w systemie. Format dysków bez usuniecia partycji nie działa.

Ale nie wiem co masz tak naprawdę bo za mało podałeś informacji

Nie, poszukaj w google o vitro, można to usunąc bez formatu :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Teoretycznie tak ale pod warunkiem że nie masz zarazonych plików na dysku D i nie ma tam Autorun’a. W takim przypadku da sie wyleczyć. Przy zarażonych plikach na dysku D kazde uruchomienie komputera powoduje powrót Trojana. Jest metoda że by to wyleczyc ale to jest skomplikowane i tak może doprowadzic do usuniecia wiekszości plików EXE i dll , a to juz nie ma sensu. Zależy to jeszcze która jest odmiana VITRO. Przy najnowszej jest to praktycznie niemożliwe. Poza tym komputer nalezy wyłaczyc poniewaz użycie “uruchom ponownie” pozostawia Virus w pamięci a on tez nie pozwoli uruchomic żadnego programu antywirusowego nawet w trybie awaryjnym.

klepiesz o tym Vitro jak byś go napisał tak tylko wtrącę nie obrażajcie się…