Zawiszanie komputera podczas odlądania filmów

Moj komputer zawiesza się podczas oglądania filmów i tylko wtedy, grać i słuchać muzyki moge całyczas i nic się nie dzieje.

Mam Intel Core 2 duo CPU 6300 dwurdzeniowy procesor 2*1,86 gHz i 512 Ram. karta graficzna Nvidia geforce 7300 gs a zainstalowane kodeki to X Codeck Pack. proszę o pomoc

Zawiesza Ci się podczas oglądania filmów z płyty czy z dysku?

Bo jeżeli z tego i z tego to pewnie wina kodeków.

filmy oglądam głównie z dysku ale zawiesza mi się i z płyty i z dysku. Jak moge sprawdzić czy to wina kodeków.

Próbowałas/eś użyć innego odtwarzacza? W jakim formacie są te filmy?

Odinstaluj ten x codec pack

Przeczyść dokładnie rejestr programem RegSupreme.

Zainstaluj K-lite mega codec pack oraz Real Alternative, a wszystko spróbuj otworzyć

Best Playerem

Próbowałam chyba na wszystkich odtwarzaczach, a te kodeki już miałam i tak było to samo może nawet gorzej bo wtedy już po pierwszych minutach ogłądania mi sie zawieszał a na obecnym moge nawet obejrzeć pół godziny filmu. Może to coś z kartą graficzną. a może coś innego. We wrześniu miałam naprawiany komputer poszło za wysokie napięcie i spaliło mi płyte główną i karte graficzną, niby wymienili mi na nowe ale któż to wie jak to jest z tymi serwisami. sa jakieś dobre programy które solidnie by mi sprawdziły karte graficzną, ale przecież jakby z nią coś było to gry by też się zawieszały,prawda. sprawdzałam w wverescie i temperatura procesora graficznego wynosi 54 czy to nie za dużo?

Jaką wersję sterownika do karty graficznej masz zainstalowaną ?

nividia 9.1.4.7 była dołączona do zestawu komputerowego razem z innymi sterownikami

justynapawel1986 , zainstaluj sterownik do karty graficznej ForceWare 93.71.

Przed instalacją powyższego sterownika, odinstaluj najpierw poprzedni:

(Start -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> NVIDIA DISPLAY DRIVERS /usuń/)

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

Odinstaluj wszystkie pakiety kodeków, jakie instalowałeś programem Revo Uninstaller (wybierz tryb “Zaawansowany” i usuń wszystkie pozostałości po kodekach jakie Revo odnajdzie).

Po zakończeniu deinstalacji uruchom ponownie komputer.

Zainstaluj pakiet kodeków FFDShow oraz Real Alternative (dla filmów RMVB).

zrobiłam tak jak kazałeś zobaczymy co z tego wyszło

Dodane 10.01.2009 (So) 22:07

no i nic się nie zmieniło całyczas mi sie zawiesza na filmach