Zbędne konta użytkowników, usunąć?

mam pytanie, wbiłem na konta użytkowników 2, potem doszedłem do “użytkownicy i grupy lokalne” i tak są następujące konta:

Administrator

ASP.NET

Gość

Marek

Pomocnik

Support_[jakieś tam cyfry]

moje pytanie to:

które z tych kont mogę usunąć???

aktualnie używam tylko Administrator i Marek

inne są dla mnie zbędne…

jaki windows :shock:

mam nadzieje że vista albo xp :-o

Win. XP Prof.

te knto może powodować problem podczas autologowania.

start~> uruchom~> cmd

to usuń gościa i pomocnika

usunięcie konto gościa spowoduje brak możliwości zalogowania się na komputer z uruchomionym systemem.(Udostępnianie plików i folderów w sieci)

Konto pomocnik jest potrzebne do użwyania Pomocy Zdalnej

Decyzja należy do Ciebie, ja jestem za nie :wink:

pomocy zdalnej nie używam :wink:

Może jestem w błędzie , ale gdzieś czytałem że Zdalna Pomoc to okno dla hackerów

Ale nie wiem czy to prawda więc to tylko taka luźna wypowiedź

też czytałem że to ma wiele dziur etc. więc mam to zgaszone [chyba że sie uaktywniło samo z siebie :roll:]

SZTUCZKA: Podczas instalacji systemu, po pytaniu o hasło administratora, setup finalizuje instalacje i restartuje komputer - zaczyna się przewodnik instalacji (taki niebieski) ze znakiem zapytania jako asystentem… na PIERWSZYM ekranie tego przewodnika zamiast przycisku DALEJ należy nacisnąć RESET na obudowie komputera. nastąpi restart i dalsze instalowanie Windows. Po zakończonej instalacji komputer zgłosi się na końcie Administrator, trzeba wklepać hasło i można pracować, potem programem TweakUI z pakietu PowerToy (najlepciejszy do tego zadania) ustawiamy na autologowanie i po problemie. Nie pojawiły mi się zadne konta gości, pomocników, >NET coś tam itp… a i w Documeent i Settings jest porządek…

Wada rozwiązania - próba dodania użytkownika powoduje bajzel większy niż przy normalnej instalacji :frowning: więc zostaje nam komp zez możliwości logowania użytkowników.