Zbędne programy:laptop Asus K50INseries

Witam,

miałbym do Was (specjalistów) dużą prośbę, abyście przejrzeli listę zainstalowanych programów na moim lapku i powiedzieli, które z nich są nieprzydatne i mogę je spokojnie odinstalować. Chcę trochę odmulić mojego laptopa, a wydaje mi się, że po rzuceniu okiem na screen’a bez problemu będziecie potrafili wskazać z które z nich usunąć.

Z góry dziękuję !

Link do screen’a => http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ffb … f9ffa.html

Zobacz: ktore-programy-moge-usunac-t483768.html?hilit=przywracanie#p3048980

Ponadto proponuję, żebyś zobaczył temat: usunieta-calkowicie-partycja-recovery-zrobic-t489674.html, pkt. 5 w mojej pierwszej wypowiedzi w tym temacie: problem-uruchomieniem-systemu-t491976.html i felieton “Czemu Vista chodzi wolno?” http://www.dobreprogramy.pl/Czemu-Vista … 11413.html Gdybyś potrzebował,to na stronie ASUS znajdziesz sterowniki do Twojego modelu laptopa: http://www.asus.com/Notebooks/Versatile … /#download

Powodzenia i daj znać o efektach. Trzymam kciuki.

Pozdrawiam!

Witaj :slight_smile:

ja dodatkowo zapodam taki poradnik

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzj … -3175.html

sprawdz sobie co masz uruchamiane w autostarcie

Dzięki chłopaki, przeczytałem Wasze artykuły, poszperałem w google, skorzystałem z programu TunesUp Utylities, dzięki czemu komputer zaczął chodzić zauważalnie lepiej. Wyłączyłem zbędne programy + ograniczyłem liczbę programów autostartu o 15%, co dało zauważalny sfekt.

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam !

Temat do zmaknięcia.