Zbędne Usługi windows XP

Witam ostatnio przegrzewał mi się procesor, szukałem oco chodzi i znalazłem jest to spowodowane tym że mam za dużo włączonych Usług. Włącza się je za pomocą komendy

,msconfig, .W ,uruchamianie, wyłączyłem wszystko z okienka ,uruchamianie, ale i tak się przegrzewa i chce się spytać co z usług moge wyłączyć.

To, że wyłączyłeś wszystkie usługi, to jest błąd! Przywróć je do stanu domyślnego przy pomocy tego narzędzia: http://majorgeeks.com/Tweaking.com_-_Set_Windows_Services_To_Default_Startup_d7232.html Po wykonaniu procedury restart komputera! Jak to zrobisz, to ewentualnych przyczyn przegrzewania trzeba szukać gdzie indziej. Podaj dane komputera.

Nie, wyłączyłem w ,uruchamianie,. A gdybym wyłączyłbym wszystkie usługi i tak się nic nie stanie lecz nie ma internetu, nie działają różne rzeczy i się pytam co moge wyłączyć. Z okienka Usługi

To niczego nie zmienia w tym, co napisałem wyżej. Przywróć stan firmowy dla Twojego systemu tak, jak napisałem. Potem możesz kombinować, co wyłączyć. Wątpię jednak, że standardowe usługi są przyczyną przegrzewania komputera.

Natomiast, jak chcesz wiedzieć jakie aplikacje wyłączyć w “msconfig” > Uruchamianie , to najpierw podaj listę albo obrazek tego, co się Ci uruchamia razem z systemem.