Zbroja arcymaga w gothic II NK

Czy zbroja arcymaga w podziemiach klasztoru jest w skrzyni z zabezpieczonym zamkiem, bo nie wiem czy mam wydawać punkty na otwieranie zamków.Jestem magiem ognia.3 rozdział.Dostanę tą zbroję czy tylko tam jest?

dostaniesz ją od pyrokara po naprawieniu oka innosa

dzięki, a kiedy będę mógł wejść do podziemi klasztoru?Gdzie można znaleźć ciekawy pierścień lub (lepiej) runę, ale zapełnioną.

do podziemi możesz wejść na końcu gry (po zabiciu smoków dostaniesz list od xardasa potem jak pójdziesz do pyrokara i powiesz mu że chcesz otworzyć książkę to oni cię tam wpuszczą)

ciekawych pierścieni chyba nie ma (ja miałem many +10 z początku gry jak idziesz do latarni tam jest takie skrzyrzowanie jak pójdziesz w przeciwną strone cały czas drogą to dojdziesz do końca drogi i tam jest takie wzgórze tam jest pare zwojów i pierścień) w grze ja znalazłem tylko trzy runy (oprócz teleportacyjnych) stach, szkielet goblin (te są do ***) i jeszcze tchnienie śmierci (czy jakoś tak) ale to w dworze irdorat (na końcu) zabija jednym strzałem wszystkich przeciwników (oprócz tego smoka ożywieńca)

A można go uśpić tak jak strażnika tego świętego młota?

kiedy byłeś nowicjuszem ten nowicjusz którego chcieli wydalić z zakonu dał ci zwój snu i powiedział że nie działa on na magów (ale nie wiem jak to się ma w praktyce)

Nie ten dział. Przenoszę.