Zbyt ciche nagrywanie z mikrofonu HELP!

Kupilem sobie wlasnie sluchaweczki Creativ za 55zl z mikrofonem. I teraz mam maly problemik prubuje cos nagrac w rejestratorze dzwieku czy przeprowadzic rozmowe testowa skype i nagrywa sie to tak cicho ze musze na full podglosnic moje sluchawki zeby cokolwiek uslyszec :confused:

W rejestratoze dzwieku ustawienia nagrywania na mikrofon mam wskadznik dany na Full i w ustawirniach odtwarzania tez na full.

Posidam systemy Windows XP i Windows 2000 nagrywanie testowalem tylko na windowsie xp :wink:

Prosze o szybka pomoc :wink:

W Regulacji głośności może mikrofon jest wyciszony?

Jak widzisz wszystko jest na maxa

regfn5.th.jpg

Wejdź do panelu regulacja Głośności/Opcje/Sterowniki Zaawansowane/… i teraz pod opcją mikrofon przyciśnij zaawansowane a następnie zwiększ wydajność mikrofonu!

Jakbyś dalej miał problem napisz prywata!

Ta opcja jest niedostepna

sdddslc2.th.jpg

Pod głoś wszystkie słupki na full i spróbuj zgrać!

Hmm znalazlem w malym mixerku zchowanym bog wie gdzie w systemie od cmedi taka opcje jak Microphone Bost no teraz cos slychac ale niestety jakos tego jest fatalna :confused: tzn nagrywa sie dziwny szum i w sluchawkach i glosnikach stacjonarnych tez slychac dziwny szum kiedy sie podglosni :confused: od mikrofonu to raczej niejest bo mikrofon ma funkcje zabespieczajaca przed szumami i innymi (wkoncu kosztowal te 55zl)

PS: moj glos tez brzmi inaczej niz w realu tak jakby to nagrywal zupelnie ktos inny…

W rejestratorze dźwięku nie nagrywaj! Jakoś jest bardzo słaba! W Nero jest narzędzie Nero SoundTrax ono pięknie ci nagra i przez niego możesz zrobić redukcje szumu i mase inny bajerów!

Pozdro! :slight_smile:

Ja nagrywalem przy pomocy Auda city i spradzalem na rozmowie testowej skype. A te regulatory mi nic niedadza przy rozmowie przez skype na nadawaniu radia (czytanie pozdorwien itd.)

Mozna sie jakos tego chalasu w tle pozbyc ??? bo naserio niewiem czym to jest spowodowane no i przy okazji zeby ten dzwiek jakos normalnie wygladal :wink:

Wiec jak widzisz MateuS Nero SoundTrax mi sie nieprzyda :wink: