Zbyt ciemny monitor

Witam,

Mam monitor ProView, ale niestety jest on zbyt ciemny. Mam rozjaśnione wszystko na maksa, ale to i tak za ciemno i nie mogę grać w różne gry.

Czy znacie jakiś sposób na rozwiązanie tego problemu.

Obecnie używam do rozjaśniania ekrany Powerstrip 3.49, ale niestety za każdym wejściem do gry muszę naciskać kombinację klawiszy Alt+Ctrl+"+".

Nie muszę nawet mówić o tym jakie mam problemy z oglądaniem filmów!

Czy zna ktoś sposób na rozwiązanie tego problemu?

A nie masz opcji rozjaśniania na karcie graficznej??

:-k Kolego Damianie chyba chodzi Tobie o sterownik do karty :stuck_out_tongue: Bo na samej karcie jeszcze nie widziałem takowych kontrolek… Chociaż faktycznie byłoby wtedy wygodniej… :rotfl2: A kto ponosiłby odpowiedzialność, jakby Kolegę lesiu1111 prąd “kopnął” :roll: :mrgreen: :silly:

miałęm to samo z tym samym monitorem Power strip pomagął ale za każdym włączeniem kompa musiałe rozjaśnieć od nowa. Monitor poszedł do naprawy :frowning:

Kolego Pawku…Chyba wiadome jest o co mi chodziło :?

Przecież Lesiu chyba by nie szukał kontrolek na samej karcie Graficznej :smiley: Jeśli się myle to przepraszam…

Lesiu!Jak jeszcze żyjesz to wiedz,żę chodziło mi o sterowniki!!

Jaki masz sprzecik :> i ile lat ma ten monitor ?

Moze masz namieszane w streach tak jak przedmócy, lub ustawienia w samym monitorku sa źle skorygowane :?

Ja bym się jednak zastanowił czy monitor nie jest przypadkiem uszkodzony. :?

Ustawienia monitora mam zrobione na najjaśniejsze jakie tylko się dało.

Wiem, że chodzi wam o programowe rozjaśnianie.

Sterownik ATI nie rozjaśnia mi kolorów we wszystkich aplikacjach, a jak wracam do Windowsa to przywraca mi standardowe ustawienia i znowu jest ciemno i znowu muszę rozjaśniać w sterownikach.

Czy są jeszcze jakieś inne programy do ewentualnego rozjaśnienia?

Post 2

acha. monitor był taki ciemny od samego początku.


Od czego masz zmień ??


fiesta

kumpel miał takie coś iż miał strego kompa i monitor, potem zmienił jednostke, i monitor pod nią niewyrabial, tez miał ciemny obraz, noi w pewnym momencie wymienił monitor na nowy bo tamten odszedł do krainy ciemniści :wink:

Takie objawy już z punktu elektroniki świadczą że niestety juz się kończy czas urzytkowania monitora a dokładnie chodzi o kineskop sam miałem taki problem pomogła wymiana kineskopa :):slight_smile:

Mój stary powiedział, że to jest związane z prawidłowym działaniem ograniczania prądu kineskopu. Napewno już jest kineskop słaby.

Tak jak powiedział kolega pysiu - kineskop do wymiany.

A najlepiej kupić nowy monit i będzie dobrze. :smiley:

no niestety nie opłaca się zmieniać kineskopu juz taniej jest nowy monitor kupić :wink: :wink: