Zbyt ciemny obraz

witam ostatnio mam taki problem, gdy na dziewczyny kompie oglądamy jakiś film obraz jest strasznie ciemny. Ona ma stary monitor ale jasność jej na nim ustawiam na full i dalej tak jest. Strony internetowe, wogóle pulpit itp. są wyśiwtlane normalnie tylko podczas filmu jest ciemny obraz. Czego to moze być wina karty grafiki? Rivia TnT coś takiego. Czy może sterowników?

Miałem podobny problem, u mnie to było z winy b. staaaarego monitora.

Wtedy radziłem sobie rozjaśniająć ekran w opcjach NVDII, tam miałem coś takiego jak: Ustawienia kolorów - Jasność, Kontrast, Gamma na maxa :mrgreen: Bo ustawienia monitora - full jasnosc nie wiele dawała, nie wiem jak to wyglada w jej karcie, ale może tez cos takiego jest do rozjasniania jak w nvdii …

No monitor to ma straasznie stary. Ok spróbuje pogrzebać w opcji sterowników :slight_smile:

No to widzisz, u mnie to samo - po jakimś czasie było tragicznie :stuck_out_tongue:

Jak nie znajdziesz nic do rozjasniania w opcjach sterowników, to istnieja jakies programy do rozjasniania …

Tak? a znasz linki do nich może?

a filmu nie da sie rozjaśnić?

a gdzie w all playerze jest rozjasnianie?

klikając na tekst nad suwakiem po lewej stronie zmieniasz opcje, jedna z nich to jasność obrazu

Dokladniej “Bright”…

mam ten sam problem monitor mi keidys padl w windowsie itdw sterach wystarczy pogrzebac ale filmy tez mama nadal ciemne … wiec chyba serwis i monitor do naprawy albo jezeli to stary szmelc jak moj kupic owy …

Monitor do wymiany niedługo… kineskop padda