Zbyt długie wgrywanie się gry Football Manager 2011

Od dłuższego czasu gram w grę FM 2011 i niedawno zacząłem mieć z nią problemy(jakiś czas temu jeden tutaj wstawiany był) . Ale niedawno sformatowałem komputer bo i tak po roku trzeba było.Pograłem chwile w grę bez problemów,aż tu nagle zaczęła mi się długo wgrywać(save od razu wchodzi). Załączam gre i ta się normalnie włącza,tylko nim wejdzie w menu główne to ją wczytuje prawie 10 min i tylko widzę widzę napis LOADING w paru językach :expressionless: No i pytam się dlaczego nie moge szybko uruchomić gry nim żona wejdzie do pokoju :?

Ten tekst to prawdziwy problem prawdziwych fmmaniaków :smiley:

Co do problemu - nie wgrywałeś czasem jakichś dodatkowych face’ów bądź logo czy też jeszcze innych grafik ? Z doświadczenia wiem, że fm 11 wczytywał wszystkie grafiki niezależnie od ustawionej buforowania skórki ( przynajmniej u mnie, patch 10.2, na nowszym nie sprawdzałem).

Ewentualnie spróbuj takiego tricku - ściągnij programik CFM starter ( do wersji 11 fm’a ) i stamtąd spróbuj uruchomić grę. Pozdrawiam

OK Dzięki. Zaznaczyłem buforowanie skórki i wszystko elegancko działa,nawet udało mi się już zdążyć przed żoną :lol:

Cieszę się, że mogłem pomóc :wink: Miłego grania, udanych transferów i wysokich wyników - pozdrawiam.