Zbyt dziwne procesy i ich wielkosc!

(ArmiaBiałejGwiazdy) #1

tak jak w temacie oto moje procesy -

http://img178.imageshack.us/my.php?imag ... tuuoz0.png

skanowalem wszyskim czym sie da patrzylem loga ale nic nie znalazlem!!

(mareksolak) #2

A jakie tu dziwne procesy widzisz?

• Spik i Exploler.exe zjada zbyt wiele pamięci ale procesy (ich nazwy) są całkiem normalne

(Enter6000) #3

Wszystko wygląda jak najbardziej Ok. Wielkość procesów wyświetlana jest w KB, czyli 1024KB=1MB [możesz sobie przeliczyć, ile zajmuje każdy z procesów w MB], najbardziej niepokojące w tym wszystkim jest proces Spik.exe

Zajmuje aż ~100Mb, chyba za dużo jak na komunikator [chyba, że się mylę i nie jest to komunikator].

(ArmiaBiałejGwiazdy) #4

tylko ze opera brala zawsze 100k a teraz 33824k !!

(Seba86mu) #5

Zdawało Ci się. U mnie zajmuje teraz 23MB.

(ArmiaBiałejGwiazdy) #6

tylko dlaczego opera brala wczesniej 100k a teraz 33824 ?????czemu tak duzo?

(Enter6000) #7

Niemożliwe, żeby Opera korzystała tylko ze 100 KB pamięci. Według mnie, 33MB to nawet nawet. Nie masz się czym martwić.

(ArmiaBiałejGwiazdy) #8

ale zawsze patrzalem to opera 100k

(Enter6000) #9

To chyba, źle patrzyłeś, lub Opera miała jakąś "zwieche" i się do końca nie włączyła [miałem tak z Firefoxem].

(ArmiaBiałejGwiazdy) #10

ale tak z kazdym procesem mialem ze nie przektaczal1000k !!

(Enter6000) #11

Miałeś, ale już nie masz. Uwierz mi, wszystko jest OK. Mam nadzieję, że wypowie się tutaj ktoś jeszcze i przekona Cię do mojego stwierdzenia.

(ArmiaBiałejGwiazdy) #12

skanowalem avastem i znalaz mi kilka tych robakow - WIN95;CIH-1106 i kilka WIN32;CTX moze to przez to?????bo OPERA zabiera teraz 100000k to to chyba nie jest normalne! !!

(Enter6000) #13

A jeśli zamkniesz i ponownie włączysz przeglądarkę to jest już normalnie [tzn. zajmuje ok. 30MB] ??

(ArmiaBiałejGwiazdy) #14

roznie jest raz 22mb raz 45mb a czasem 100mb i nie wiem czemu

dla pewnosci loga http://wklej.org/id/f6f2d55fd4

a tu sa procesy goscia ktory mowi ze ma klopot z nimi wiec ja mam olbrzymi klopot! !!

viewtopic.php?t=226508