Zbyt mała rozdzielczość

Witam.

Mój problem leży w rozdzielczości w laptopie toshiba satellite 1640 cdt, a mianowicie czy da się w jakikolwiek sposób zwiększyć rozdzielczość ?

-OS windows xp prof.

-karta graficzna ati rage lt pro

Po zwiększeniu rozdzielczości w ustawieniach ekranu wyświetla się 1\4 ekranu.

niepokoi mnie jeszcze jedna rzecz, mianowicie to:

monitorc.gif

:frowning:

Ale… Ten komputerek chyba nie ma większej rozdzielczości monitora.

niewiem niemogłem znaleść tego modelu, a “kilka monitorów” zamiast jednego to normalne?

W menadżerze urządzeń sprawdź czy masz zainstalowany jeden monitor czy kilka :slight_smile:

jest kilka (3) są to monitory domyślne , gdy próbowałem je usunąć i zrobić jeden plug&play ale i tak zrobiły się 3 kolejne

To jest jego maksymalna rozdzielczość:

http://www1.dealtime.co.uk/xPF-Toshiba- … E-49986-01

10 sekund pracy z google;-)

a to?

Video

Installed Video Memory 4 MB

External Video Resolution 1280 x 1024

Rozdzielczość na ZEWNĘTRZNYM monitorze.

pff… dobra a da się zrobić tak by np. allegro pokazywał się cały a nie jedna piąta strony?

tak, ctrl + rolka myszy. :slight_smile: inaczej się nie da.

w tym przypadku to niedziała zminia się tylko wielkość czciąki

Na mozilli firefox 3.5.4? Pobierz jedyną słuszną przeglądarkę (oczywiście żartuję) ale czcionkę tak czy siak będziesz miał małą - i strony mogą być nieczytelne. Ogólnie, 800x600 to wymierająca rozdzielczość. Kup sobie na allegro CRT za złotówkę, podłącz i jedziesz dalej. Innego wyjścia nie ma.

CRT__? chodzi ci o monitor zewnętrzny?? za 1zł?

Oczywiście. Sam kupiłem sobie starego CRTeka za oszałamiającą sumę 2,25 PLN. Myślę, że to dobre wyjście także w twoim przypadku. A jak się nie przyda - to zawsze można wyrzucić - w końcu 2,25 nie szkoda…

Zutylizować !!

:o chyba się z tobą nie zgodze bo nikt nie ma darmowej wysyłki płacąc za przedmiot 2zł 10 kilowy monitor do laptopa który ma służyć jako przenośny sprzęt :roll:

@chemip

A co w przypadku gdy jest możliwy odbiór osobisty;) Wtedy za przesyłkę płacisz?

Daję głowę, że bateria nie wytrzyma 2 sekund w tym laptopie, więc z niego taki przenośny sprzęt, tak jak z koziej pupy trąba;)

no akurat batreria puki co trzyma ~45min a jak by mi nie zależało na laptopie to kupił bym pc-ta za 30zł a pozatym nie mam gdzie ustawić takie pudło

@chemip

Tak więc pozostaje praca przy rozdzielczości 800x600.

Pamiętaj, że gdy podłączysz monitor zewnętrzny będzie ci żarł o wiele mniej baterii.