Zbyt słaba prędkość pobierania przy internecie 6 mb


(Zenek336) #1

Witam otóż mam problem z internetem mam zbyt slaby transfer przy pobieraniu przez przeglądarkę. mam internet 6 mb z multiimedi pobieranie przez przeglądarkę idzie po 50=70 kb/s na każdych serwerach chomikuj itd itp lecz transfer w programie utorrent leci po 700 czyli idealny transfer mojego internetu.nie dawno byl u mnie technik z multiimedi i powiedział ze z modemem jest wszystko OK tylko jest to wina mojego komputera nie wiem co zrobić czekam za pomocą ! dzięki. :wink:

Extras : http://www.wklej.org/id/912450/

OTL : http://www.wklej.org/id/912451/

aha i chciałbym dodać iż dwa razy formatowałem komputer i mam system win 7 32 bit


#2

Obowiązkowy log z OTL analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html


(Agatonster) #3

zenek336 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu dokonania zaleconej korekty proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Uwaga :!: - kolego, żeby było jasne - jeszcze raz odświeżysz temat bez podania dalszych konkretnych uwag odnoszących się do zgłoszonego problemu - wyłapiesz warna.


(adamok) #4

Przeglądarką nigdy nie będziesz tak szybko pobierał… Sćiągnij sobie Internet Download Manager i przez niego pobieraj.


(Zenek336) #5

ale zapomniałem dodać iż wczoraj gdy moj kolega przyszedł do mnie z laptopem i podpioł sie pod mój modem za pomocą kabla internet normalnie leciał. filmiki na youtube się wolno buferują (nawet na 240p) sprawdziłem wszystkie przeglądarki i nic lipa ;( użytkuje google chrome.