Zbyt "szybkie" napisy w VideoLAN

Mam problem. Otóż napisy w programie VideoLan pojawiają się zbyt szybko… Po prostu nie są „równe” z filmem, a niewątpliwe nie jest to przyjemne. Proszę o pomoc :!:

Oto screen z programu:

s.JPG

wiem ze to nie rozwiazuje problemu ale czy nie mozesz uzyc innego programu???

Nie, nie rozwiązuje to problemu. Ten program nie potrzebuje

(jak narazie) żadnych kodeków. Przy innych programach bym musiał ściągać jakies Code patche itp.

Po prostu nie chcę zaśmiecać sobie kompa niepotrzebnymi plikami :-D.

Co do Twojego postu uważam go za zwykłe nabicie bezsensownej wiadomości na licznik :-x

zawsze możesz ściągnąć k-lite codek i nie musisz ściągac już zadnego kodeka.

PS Nie nabijam postów i mówię to po raz ostatni bo już 8.

Saviola, przestań walić ten nudny tekst z nabijaniem postów, bo już mi się niedobrze robi… Twoje wypowiedzi o tymch postach wydają mi się takie, jakieś sztuczne. Nie wiem czemu, ale mam odczucie, że są one takie ‘wazeliniarskie’. Nie obraź się, to moje osobiste odczucia. :? “Używaj opcji szukaj…” - Twoje słowa. A sam się do tego nie stosujesz…

Wymyśl jakiś inny tekst… ;] Wiesz, co to dopiero nabijanie postów? :stuck_out_tongue:

Kiepas chciał Ci po prostu pomóc, powinienieś mu dziekować za to :!: Miał dobre chęci :!:

Nie, ja chcę zostać przy moim programiku, bo mi komputerek mi się zapcha… :stuck_out_tongue:

Powinieneś się cieszyć, że ktoś Ci w końcu odpowiedział na zadane przez Ciebie pytanie, na które nie mogłeś uzyskać odpowiedzi :!:

A radę Kiepasa uważam za dobrą.

Gdybym ja Ci wytykał, kiedy dopiero NABIJASZ posty…

:stuck_out_tongue:

Spox… ale nie jestem tak tępy żeby nie pomyśleć o zmianie programiku. A tak w ogóle to przecież przyjąłem propozycje mc_kiepasa i uzasadniłem ją na nie. Tylko jego post trochę mnie zaszokował.

I tyle. Nic więcej nie mam do napisania ;-). A to zdanie:

Nie miało być aż nadto żłośliwe :smiley:

Ależ nie wiesz jak się mylisz… Wbrew pozorm ostatnio bardzo dużo korzystam z “szukaj” i udaję mi się zawsze znaleźć to czego potrzebuję :mrgreen: