Zbyt szybkie pożeranie danych

Witam! Posiadam internet z PLAY FORMUŁA 4G UNLIMITED czy jakoś tak ;/. Abonament płacę 69,99 miesięcznie za 25GB pakietu podstawowego i noce bez limitu,posiadam router stacjonarny i do niego podpięty modem(jest to zestaw) Ostatnio pakiet danych bardzo szybko kończy się tzn. 10.09 zaczął się nowy okres rozliczeniowy a już dziś(17.09) musiałem wykupić dodatkowy pakiet.

Myślę, że nie korzystałem z neta bardzo intensywnie wieczorami oglądałem 5-8 teledysków po południu normalnie sprawdzić fb,poczytać newsy itp… jakieś filmy na YT(wszystkie w FHD).

Co może powodować takie szybkie zużywanie danych? (o noce bez limitu nie mam zastrzeżeń,przez ostatnie 2 noce po północy ok. 00:15/00:30 włączam uTorrenta i limit nie topi się)

Wcześniej miałem neta bez limitu przez 6 miesięcy.

Zużycie danych możesz podejrzeć w GlassWire

Przede wszystkim jakieś wirusy mogą powodować tak duże zużycie internetu. Przeskanuj system antywirusem, na każdym kompie jaki masz wpięty do sieci.

@Krisipl905 Sprawdź sobie ile ważą teledyski na YT w Fhd potrafi nawet 200 - 300 Mb mieć. Więc 5-8 takich pakietów i bardzo łatwo pakiet wykorzystać. Wiem bo sam mam mobilny net od CP i dopiero jak mam nielimitowane LTE od Play (czyli 100 Gb) to na nim oglądam i pobieram wszystko a CP został dla żony i dziecka i oni w 30 dni potrafią wykorzystać 30-40Gb przy normalnym użytkowaniu (Fb, Yt i poczta ewentualnie serial na Ipli).