Zbyt szybkie rozładowywanie się baterii - S4 Mini

(Kamilol222) #1

Witam. Od roku jestem posiadaczem Samsunga Galaxy S4 Mini. Byłoby wszystko fajnie gdyby nie ta bateria, która przez noc potrafi się rozładować (przed snem 100%). Oczywiście wyłączone wszystko (gps, wifi itp.). Normalnie użytkując telefon np. przeglądając facebooka czy inne strony potrafi się rozładować w godzinę. Mam już tego dosyć a na zmianę telefonu się nie zanosi. Jestem zmuszony nie ruszać się z domu bez powerbanka. Staram się mięć zawsze wyłączone aplikacje, a ekran ustawiony na najciemniejszy, lecz nic nie daje. Był kiedyś zgłoszony do serwisu bo miał gwarancje ale to nic nie dało. Próbowałem różnych aplikacji, ale również bez skutku.

Sprawdź czy bateria Ci nie spuchła. Ostatnio zdarzyło mi się to w dwóch Samsungach i objawy były dokładnie takie jak opisujesz.

(Kamilol222) #3

“Spuchła”. Mógłbyś bardziej wyjaśnić to określenie? 

Na dodatek bateria gdy ma 20% rozładowuje się do 0% w pare sekund. 

Nie wiem jak dokładniej to wyjaśnić. Normalna jest płaska, jak spuchnie, to jest spuchnięta.

https://www.google.pl/search?q=spuchnięta+bateria&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj8nZnnrLDPAhXjCJoKHTvvCh4Q_AUICCgB&biw=1920&bih=915

(Kamilol222) #5

Sprawdziłem ją dokładnie i jest taka jaka powinna być czyli zupełnie płaska.

(lordjahu) #6

Możliwe że się po prostu bateria zużyła. 

(Kamilol222) #7

Jak miała się zużyć skoro jest tak od nowości (nowy telefon z salonu plus). Był u nich u naprawy i dzieje się nadal to samo

Przejrzałem temat od początku i jakoś nie zauważyłem żebyś wcześniej napisał że problem występował od samego początku.