Zbyt wolny download o ponad połowę

Witam. Mam problem z netem w sieci Vectra 1 Mb. Ściągając coś download wynosi teraz od 15 do 60 kb a powinno 2x więcej. Jednak sprawdzając na speed testach zazwyczaj jest w miarę prawidłowo. Czasami jest też tak, że w ogóle nie mogę połączyć się z netem, za bardzo się nie znam, ale pakiety przychodzące przychodzą zbyt wolno. Nie wiem co mógłbym jeszcze napisać, jak coś to powiedźcie.

Prędkość downloadu zależy od bardzo wielu czynników, m.in. od serwera z którego ściągasz plik.

Jeżeli jednak czasami nie możesz się połączyć może warto zadzwonić do swojego dostawcy Internetu?

Wiem, że może zależeć od serwera, ale nie w tym przypadku. Nie ważne czy ściągam z dobreprogramy, odsiebie, rapidshare czy jeszcze z innego, prędkość jest tak samo niska. Do operatora pisałem emaila, lecz pozostał bez odpowiedzi. Spróbuje ostrzej, może coś to da… :twisted: , jak nie to będę musiał się do oddziału w moim mieście wybrać.

Przyczyna też może leżeć po twojej stronie np: zasyfiony komp.

Jednak tutaj bardziej widać winę operatora.

Przejdź się do odziału lub zadzwoń.

Pozdrawiam

Jednak wybiorę spacer do operatora, bo niedawno robiłem formata, ale nic się nie poprawiło. Dzięki.