Zbyt wysoka temperatura

Witam

Wg. Everasta Ultiamte Edition, oto temperatura w ‘spoczynku’:

tempa.jpg

A tu po kilku minutach grania w COD2:

temp2e.jpg

Wg. Was są to temperatury, ‘normalne’?

Dziś zmieniłem pastę na procesorze, i wyczyściłem dokładnie chłodzenie, gdyż ostatnio przed załączeniem komputera był dźwięk odpowiadający błędnemu funkcjonowaniu procesora.

Po jakichś 3 dniach powinna temp. spaść na procesorze, wg. tego co pisze producent na paście, a co z resztą?

Pozdrawiam

jakie masz napięcie na CPU?

jak masz napiecie powyżej 1.450 to ustaw na te bądz mniejsze

i jakiej pasty Użyłeś??

nallepiej Zalman STG-2

Temperatury raczej ok. Ja mam podczas przeglądania neta średnio 64 stopnie na cpu. W biosie trochę mniej bo ponad 50. Może trochę grafika ma wysoką ale to nie powód do paniki. Mój 8800gts ma w idle 51st. Dysk 35 w idle a płyta 48. Więc sam porównaj.

Zależy jaki CPU ja na swoim mam 35-40 podczas przegladania neta np.

Moim zdaniem temperatury są ok.

Napięcie na CPU mam 1.30V - czyli, jest ok?

Pasta srebrna Arctic Silver 5 - takiej użyłem.

Czyli powodów do paniki, nie ma?

Ostatnio kiedy usłyszałem dźwięk podczas włączania się biosu, przestraszyłem się że coś nie tak z prockiem, bo dźwięk który dawał bios, był odpowiedni temu, że coś nie tak z prockiem. Podczas pracy na komputerze, strony same się przeładowywały, zjeżdżały w dół, czy też każdym polu gdzie szło coś wpisać, sama “spacja” szła - tak jak bym ją cały czas trzymał. Teraz póki co jest spokój, zobaczymy na jak długo.

Athlon II x3 455. Zastanawiam się czy to procek jest walnięty czy czujniki fiksują…

To moj Athlon 245 po OC na 3500MHz @1,42Vcore nie ma takich temperatur w load (8h w prime95) jakie ty masz w idle… Cos jest nie tak.

Może pasta jest niewłaściwie nałożona , lub jest jej za mało