Zdalne sterowanie Media Player Classic

Ściągnąłem na smartfona aplikacje MPC REMOTE

Dodałem do Connection manager swoje IP i port który kazała ta aplikacja, taki sam był w Media Player Classic na moim komputerze.
Na komputerze wszedłem w Ustawienia → Program → Interfejs sieciowy, zaznaczyłem Nasłuchiwaj portu i zostawiłem ten co był czyli 13579
Wyłączyłem zaporę systemu Windows 10 i mojego firewalla, dla pewności odblokowałem porty dla Media Player Classic w firewallu.
Uruchamiam Media Player Classic na komputerze i MPC REMOTE na smartfonie, apka mówi że Server not responding.

Najlepsze doswiadczenia ze zdalnym sterowaniem odtwarzaczem na PC mam z AIMP i AIMP Remote Control. Moze warto spróbować.

Szukałem teraz w Sklepie Play, ale nie ma tam AIMP Remote.

Wygląda na to ze teraz polecana jest Download | MonkeyMote Music Remote a aplikacja pod Androida jest platna, niewiele niecale 5zl, ale opinie ma takie średnie.

W takim razie chyba lepiej wyprobowac foobar z dodatkiem foobar2000: Components Repository - Beefweb Remote Control

Znalazłem obejście problemu.
Zainstalowałem Unified Remote https://www.unifiedremote.com/ na komputerze, jest darmowy.
Na komórce jest MPC REMOTE i łączy się przez wi-fi z Media Player Classic na kompie i wszystko działa.