Zdalny pulpit na 2 tabletach

Hej, chcę zrobić zdalny pulpit na 2 tabletach, tzn. żeby obraz z jednego tabletu wyświetlał się też na drugim, jest taka możliwość? Jak to zrobić? Póki co nie mam tabletów, kupię dopiero jak będę wiedział czy np na androidzie jest taka możliwość czy lepiej np z Windowsem. (interesują mnie tablety używane za ok. 1500zł./szt)

Wykorzystaj do tego celu aplikację TeamViewer, albo coś podobnego. Oczywiście upewnij się wcześniej, że tablety, które masz zamiar kupić, posiadają wspierany przez tego typu aplikacje system.

2 polubienia

No tak, nawet o tym nie pomyślałem. Dzięki! Może zna ktoś jeszcze inne rozwiązania? Musiałoby to działać bez dostępu do internetu.

VNC po sieci LAN (może być z routera, ostatecznie jeden tablet robi hotspot z wyłączonymi danymi komórkowymi i drugi się z nim łączy jak są blisko)?

https://community.teamviewer.com/t5/Knowledge-Base/Can-TeamViewer-be-used-within-a-local-network-LAN-only/ta-p/4618 - trzeba by sprawdzić czy wersja androidowa też ma przełącznik lub wykrywa by leciało po LAN.