Zdesperowana

Do Serwisu Technicznego:

Około roku temu dokonałam upgrade programu Chłopak 1.0 do rzekomo lepszego Mąż 2.0. Był to pakiet promocyjny i uległam zachętom. Niestety, niemal natychmiast po uruchomieniu nowego oprogramowania zauważyłam, że ma szereg funkcji ubocznych nie opisanych w dokumentacji. Program pracuje dużo wolniej, nie chce współdziałać z wieloma moimi ulubionymi programami i pożera cenne

zasoby systemowe. Razem z upgrade przestały funkcjonować aplikacje związane z kwiatami, biżuterią, zakupami, które w pakiecie Chłopak 1.0 działały

błyskawicznie i bezbłędnie. Co gorsza, program Mąż 2.0 spowodował automatyczne odinstalowanie tak wartościowych programów jak Romantyczność 9.9, Wieczór w Operze 6.1, Kolacja przy Świecach 7.5, zainstalowanie

natomiast szereg niepożądanych programów jak : Noc Pokerowa 1.3, Liga Polska 3.0 i Bałagan 4.5. Nie chce przy tym działać program Rozmowy 8.0, a próba

uruchomienia programu Sprzątanie & Porządki 2.6 powoduje zawieszenie całego systemu. Próbowałam ratować system uruchamiając Pretensje 5.3, ale bez widocznych rezultatów.

Co robić?

Zdesperowana

Szanowna Zdesperowana,

Przede wszystkim proszę pamiętać, iż Chłopak 1.0 to pakiet rozrywkowy, a Mąż 2.0 to profesjonalny system operacyjny. Radzę spróbować komendy : CJUZ MNIE

NIE KOCHASZ po czym zainstalować Łzy 6.2. System Mąż 2.0 powinien wtedy automatycznie uruchomić aplikacje Poczucie Winy 3.0 i Kwiaty 7.0. Należy jednak uważać, gdyż nadużywanie aplikacji Łzy 6.2 może spowodować, że Mąż 2.0

zresetuje ustawienia na Milczenie 2.5, Hulaj Dusza 7.0 lub Gorzała 6.1. Ten ostatni jest szczególnie groźny, ponieważ powoduje wygenerowanie plików dźwiękowych Chrapanie.wav. POD ŻADNYM POZOREM nie wolno instalować pakietu Teściowa 1.0. ani próbować reinstalować nowej wersji pakietu Chłopak. Oprogramowania te spowodują definitywne zniszczenie systemu operacyjnego Mąż

2.0. Podsumowując, system Mąż 2.0 to mimo wszystko wspaniałe oprogramowanie. Jedyne jego niedoskonałości to mała pamięć operacyjna i wolne instalowanie nowych aplikacji. Nieoficjalnie radzimy zastanowić się nad zakupem

dodatkowego oprogramowania, poprawiającego działanie systemu Mąż 2.0 polecamy Sex Bielizna 6.2 lub/i Sex Oralny 5.5. Jeśli nadal nie będzie pani zadowolona, proponujemy zakup pakietu Kochanek 3.0. Wiele użytkowniczek

twierdzi, że z powodzeniem spełnia on te same funkcje, co Chłopak 1.0, jednak pod warunkiem, że nie znajdzie się na tym samym dysku co Mąż 2.0.

Powodzenia,

Serwis Techniczny

:smiley:

Mąż 2.0 w obawie przed wirusem Kochanek 3.0 zainstaluje samoczynnie pakiet Rozwód 5.7 i zrobi format :smiley: :hahaha:

Tekst wyśmienity. :smiley:

:wink: :wink:

Szkoda tylko, że tak mało osób płci pięknej jest na naszym Forum, zapewne niektóre skorzystały by z tych wskazówek :lol:

Ten program może wprowadzić wirusa,który jest plikiem wykonalnym aids.exe,do programu Mąż 2.0,którego nie da się żadnym programem antywirusowym wywalić.Okropność !!

Profilaktycznie do programu Hulaj Dusza 7.0 proponuje upgrade Guma 1.0 PL

:smiley: fane to jest :spoko:

Mimo wszystko nie polecam polskiego upgrade…

Dużo lepsze oprogramowanie oferują zachodnie firmy

Proponuję też instalację Ogórek 1.0 oraz Alca Prim 2.1

Ten program wyjdzie dopiero wiosną tego roku.

Na razie proponuję zeszłoroczą wersję Ogórek Kiszony 0,98

Połączona z drinkiem Woda Spod ogórków Kiszonych 0.31

Najgorsze jest to,że po zastosowaniu programu Hulaj Dusza 7.0 mamy jak w banku format partycji C(czytaj:Czacha)przez program Ból 2.0!Dalsze stawianie systemu polecam programem Szlaban 3.0!

Chodzą słuchy,że ponoć najszybsze postawienie systemu odbywa się przez program Klin 1.0,ale to chyba plotka puszczona przez lamera.

Ten program jest stary jak świat.

Istnieje już wersja Jaja. 8928357 i chodzą słuchy

o powstaniu Jaja.8928358 alfa .

Ale to może być plotka, generowana automatycznie

przez worma Gates.23.34.

w portalach piszą o pracach nad programem bomba “m” 10.0T

ma ona służyć wyplenieniu programów “męskiech” przez co nastąpi nowa era; Liga rządzi, liga radzi liga nigdy nas nie zdradzi 1.15 to będzie nowa epoka!! epoka Kobieta 8.0 :wink:

wszystko za sprawą wirusa Kuppelweiser 3.20 :roll:

i co wtedy…

Ja wymiękam … SEKSMISJA !!

Ciekawe z jakiego programu korzystają stare panny?Chyba z nieuruchamialnego programu Książe z Bajki 1.0 beta

Tak to jest z tymi betami … :smiley:

Maja zajęcie jako beta-tester :slight_smile:

Asterisku beta testerów czego ?? :x :x :x

wiadomo, że Książe z bajki musi mieć… konia :silly:

A te programy nie mają