Zdjecia jpeg do avi lub mpg czym połączyć

(Kadaj2) #1

Mam bardzo duzy problem bo nie moge zrobic pamiatki moim przyjaciołom mecze sie z tym juz tydzien sprawdziłem wiele programów, wciaz szukam jakiegos prostego

phototofilm uzywałem ale nie sprawdza sie ucina koncówke podstawiłem ilosc zdjec (135) na czas i powino byc kilka sekund ponad to a i tak ucieło...

i czytałem gdzies ze mozna na skróty ze znalesc program który połaczy zdjecia potem zapisac w formacie avi lub mpg i poprzez virtualdub dodac podkład muzyczny a teraz potrzebował bym takiego programu do zrobienia pokazu slajdów, nie musi miec supoer przejsc zwykłe nachodzenie zdjecia na zdjecie próbowałem infranview ale mi cos nie wychodzi plik wyjsciowy...

i do tego pytanie czy musze miec zdjecia wszystkie w tej samej rozdzielczosci? bo rpgramy niby zmieniaja rozmiar zdjec do jednej wielkosci, ale zastanawiałem sie czy nie było by lepiej jak by all były juz na starcie w tej samej roz.

i przyznam mam 256ram, proc 1.7 .karta 64 i jak uzyłem tego photo tofilm to jak konwertowałem divx'em to szło mi godzine czy nieznalazło by sie cos szybszego

za kazdą pomoc bede bardzo wdzieczny

(Miszkurka2000) #2

Photo Story 3 od Microsoftu. Jest za free. Sam skleiłem 3,5 tyś. zdjec do jednego 5,5 godz. filmu. Wyszło super.

Złączono Posta : 10.04.2007 (Wto) 17:10

http://www.microsoft.com/poland/windows ... fault.mspx

(Kadaj2) #3

a mógł bym prosic cos nie od microsoftu? wiadoma sprawa... dzieki za odp

(York09) #4

ProShow Gold ma to wszystko w sobie

Do zdjęć dasz podkład muzyczny

Oczywiście różne przejścia pomiędzy fotkami

Możesz zrobić z tego mpg. VCD JVCD DVD EXE oraz wygaszacze

Albo tańszy i zbliżone możliwości

Medi@show 3 (przez miesiąc w pełni funkcjonalny)

(Babcia66612) #5

Ulead Video Studio 10... Osobiście go polecam... Robię na nim filmy za pięniądze... Efekt jest bardzo dobry... Program bardzo prosty ale bardzo profesionalny.

Pozdro

(Kadaj2) #6

dzieki za odpowiedz szybką chłopaki, sprawdze programy i napisze jak poszło trzymajcie kciuki :slight_smile: