Zdjecia jpeg do avi lub mpg czym połączyć

Mam bardzo duzy problem bo nie moge zrobic pamiatki moim przyjaciołom mecze sie z tym juz tydzien sprawdziłem wiele programów, wciaz szukam jakiegos prostego

phototofilm uzywałem ale nie sprawdza sie ucina koncówke podstawiłem ilosc zdjec (135) na czas i powino byc kilka sekund ponad to a i tak ucieło…

i czytałem gdzies ze mozna na skróty ze znalesc program który połaczy zdjecia potem zapisac w formacie avi lub mpg i poprzez virtualdub dodac podkład muzyczny a teraz potrzebował bym takiego programu do zrobienia pokazu slajdów, nie musi miec supoer przejsc zwykłe nachodzenie zdjecia na zdjecie próbowałem infranview ale mi cos nie wychodzi plik wyjsciowy…

i do tego pytanie czy musze miec zdjecia wszystkie w tej samej rozdzielczosci? bo rpgramy niby zmieniaja rozmiar zdjec do jednej wielkosci, ale zastanawiałem sie czy nie było by lepiej jak by all były juz na starcie w tej samej roz.

i przyznam mam 256ram, proc 1.7 .karta 64 i jak uzyłem tego photo tofilm to jak konwertowałem divx’em to szło mi godzine czy nieznalazło by sie cos szybszego

za kazdą pomoc bede bardzo wdzieczny

Photo Story 3 od Microsoftu. Jest za free. Sam skleiłem 3,5 tyś. zdjec do jednego 5,5 godz. filmu. Wyszło super.

Złączono Posta : 10.04.2007 (Wto) 17:10

http://www.microsoft.com/poland/windows … fault.mspx

a mógł bym prosic cos nie od microsoftu? wiadoma sprawa… dzieki za odp

ProShow Gold ma to wszystko w sobie

Do zdjęć dasz podkład muzyczny

Oczywiście różne przejścia pomiędzy fotkami

Możesz zrobić z tego mpg. VCD JVCD DVD EXE oraz wygaszacze

Albo tańszy i zbliżone możliwości

Medi@show 3 (przez miesiąc w pełni funkcjonalny)

Ulead Video Studio 10… Osobiście go polecam… Robię na nim filmy za pięniądze… Efekt jest bardzo dobry… Program bardzo prosty ale bardzo profesionalny.

Pozdro

dzieki za odpowiedz szybką chłopaki, sprawdze programy i napisze jak poszło trzymajcie kciuki :slight_smile: