[Zdjęcia procesora] Jaka Częstotliwość procesora?

Mam Stary Procesor, niżej jego fotki, i pytanie:Jaka jest Częstotliwość taktowania tego procka???On jest już stary, ma kilka krzywych nóżek, nie mogę go włożyć do kompa, bo mam płytę gł. pod proce amd’a, może ktoś wie jakie jest taktowanie tego procka???

dsc00743mu3.th.jpg

dsc00746av3.th.jpg

dsc00761wa7.th.jpg

dsc00763bk3.th.jpg

pytam z ciekawości

jak to jest zwykły intel pentium to jest słabiutki mi się zdaję że ok. 1500 mhz ile on już ma lat?

gawcio , nie wie ile ma lat, dopiero teraz go dostałem, wiem tylko tyle że jest dosyć stary.

chyba trochę nie bardzo, do 1,5Ghz to mu brakuje ohoho i jeszcze trochę. Prawdopodobnie pierwszy Pentium

Index=815, więc jest to Pentium 100MHz, na gniazdo Socket 4.

jest to Pentium 1 i ma około 200Mhz? :lol:

też mam amd a dokładnie to sempron w kompie tego intela dałbym na złom jak ma wygięte nóżki jakbym cos za niego dostal :lol:

jeszcze za złomowanie byś musiał zapłacić :lol:

wywalic przez okno albo sprzedać na allegro za 10 zl hehe :lol:

Zostawię na pamiątkę :smiley:

czyli na pewno ma coś ok. 100 MHz???

chyba tak

a jeszcze przed chwilą powiedziałeś to:

więc jak?

Dawid12345 , przecież napisałem. Jest to dokładnie procesor 100MHz (Index 815).

Na dowód: http://kheops01.free.fr/index.php?pageId=117&start=0

Pierwsze penitiumy chodziły na gnieździe socket 4 (procesory 486 na socket3).

cosik_ktosik ,

wiem, że ten proc ma 100MhZ na 100% tylko chodziło mi o to że gawcio barrdzo szybko zmienił zdanie, na początku mówił coś o 1500MhZ (haha) a później jednak 100MhZ, ciekawe :smiley:

jak sie na tym za bardzo nie znam to co :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Dobra, dzięki, niedowieżam ze on ma az tak mało przypuszczałem cos ok.500MHz, Dziekuje wszystkim!

to się nie odzywaj, chyba proste, nie wiesz = nie odpowiadaj na pytanie :expressionless:

hmm to po co się udzielasz? ; ] bez obrazy