Zdjęcia z istockphoto. Można płacić kartą debetową?

Witam,

Kupujecie pewnie zdjęcia z istockphoto. Chciałem się zorientować jak to wygląda. Chcę zakupić punkty dosłownie kilka, żeby mieć legalne fotki do www. Zgodnie z tym co czytałem przelewu zrobić nie mogę. Zostaje PAYPAL. Konto na paypalu mogę otworzyć, bo to nie problem… no właśnie, co dalej? Można płacić zwykłą kartą debetową np. mbanku? Czy trzeba najpierw zdobyć kartę kredytową? Jak to czytałem w kilku wątkach, potrzebuję fotosów szybko. Można płacić debetową i jak to wygląda, bo nigdy nie kupowałem przez paypal?

Jeśli nie można debetową to co mi pozostaje? Zarejestrowałem się jeszcze w stockexpert. Tam są identyczne fotografie jakich potrzebuję (nawet jest taniej), ale tam jest znowu problem z minimalną ilością kredytów. Hmm…

Mogę prosić ew. o jakiś namiar na agencje ze sporymi zasobami, które też mają opcje zakupu kredytów za drobne, a nie ma problemu z zapłaceniem za licencje. Ze swojej strony dodam tylko, że wygrzebałem pixelstock.pl, stockplus.pl tylko tutaj nie ma tak ciekawych zdjęć i takiego wyboru.

Bardzo proszę o poradę. Pozdrawiam

Zarejestruj się na paypal. Przelew Ci nic nie da bo będziesz musiał czekać aż dojdzie , a w pp dostajesz od razu.