Zdjęcia

problem polega na tym że mój brat chciał by se wydrukować zdjęcia z aparatu, już je wżucił do kompa, ale teraz nie umiemy wypalić ich na cd. czy do zdjęć jest potrebna nagrywarka dvd, czy wystarczy zwykła wypalarka

trosze glupie pytanie.

bierzesz w NERO -> NOWY PROJEKT (czy scos podobnego) -> CD-ROM (ISO) -> kopiujesz zdjecia na płyte i po sprawie.

Jeżeli chcesz te zdjęcia nagrac na płycie DVD to potrzebna jest nagrywarka DVD, jeżeli na zwykłych CD to zwykła nagrywarka.

Jaki masz program do nagrywania płyt? :roll:

:roll: To co ty chcesz zrobić Nagrać te zdjęcia na płytę czy je Wydrukować ?

Do wypalenia na CD, jak i wydrukowania wystarczy sam Windows. Aby nagrać fotki na CD zaznacz prawym przyskiem myszy i wybież opcję wyślij do (D:), (poźniej tylko wchodzisz na Dysk " D:" i wybierasz opcję “Zapisz pliki Tymczasowe”, podobnie postępujesz drukując Zdjęcia tylko, że wybierasz klikając prawym przyciekiem myszy na opcję " Drukuj " resztę wykonasz z kreatorem wydruku Windows.

nie rozumiem tej opcji i nigdy jej nie widziałem

Złączono Posta : 12.02.2006 (Nie) 15:58

u mnie D: to partycja i co mogłoby to mi dać. w ten sposób napewno nie nagrasz płyty CD

Gdy Mrs.Incredibles napisał „wybież opcję wyślij do D” miał pewnie na myśli stacje dysków CD-RW. XP ma wbudowane narzędzie do nagrywania płyt. Gdy przy pomocy ppm wyśle się pliki do nagrywarki to w jej oknie pojawia się opcja „zapisywanie na dysku CD”. wystarczy kliknąć „zapisz te pliki…” i Windows wypali nam je na płycie.

Pohamuj język :evil:

włóż płytke do cd-rom otwórz ja i sposobem “przenieś” wzóc te elemety na płytke a potem po lewej stronie nadus zapisz elemęty tymczasowe