Zdjęcie Disney

Hej, poszukuję programu w którym można przerobić zwykłe zdjęcie aby wyglądało jak z DIsney’a/bajki. Przeszukałam już pół internetu i pobrałam program PhotoFiltre 7, niestety nie za bardzo można tam zrobić coś takiego (swoją drogą, nie jestem osobą zaawansowaną jeżeli chodzi o obróbkę zdjęć).

Chodzi o coś takiego ↓.

NENE.jpg

Wygląda na fotomontaż. Twarz ze zdjęcia została podmieniona na twarz postaci z bajki Disney’a. Takie coś można zrobić np. w darmowym GIMP-ie. Jednak program nie zrobi tego za Ciebie automatycznie. Trzeba mieć odpowiednie umiejętności. Dobrać pasującą grafikę, wyciąć z niej twarz i wkleić na zdjęcie tak, aby wyglądało naturalnie. To nie jest proste zadanie. Trzeba się trochę tej grafiki pouczyć, aby coś takiego wykonać.

Z tego co kojarzę, są jakieś stronki, na których można przerabiać zdjęcia online i jest tam wiele automatycznych efektów. Możliwe, że i coś w tym stylu będzie. Jednak automat nigdy nie zrobi tego tak dobrze jak człowiek. Sporo też zależy od zdjęcia. Jedno wyjdzie całkiem nieźle a inne beznadziejnie. Szukaj w Google pod hasłem: online photo effects. Przykładowa stronka: http://funny.pho.to/