Zdjęcie obudowy

Heh mam nietypowy problem ponieważ jednym słowem nie wiem jak zdjąć boczną ściane obudowy.

Myśle że trzeba ją troche do góry wysunąć ponieważ w bok nie mozna gdyż ma ona takie jakby haczyki które są wpuszczone do górnej blachy (tej jak się zdejmie górną obudowe to pod spodem jest taka blacha :smiley: )

Z góry thx :slight_smile: :stuck_out_tongue:

Najprędzej to trzeba odkręcić wkręty i wysunąć ściankę do tyłu, tak jest w większości obudów.

Tylko ja nie mam już nic tam do odkręcenia :stuck_out_tongue: nie moge ją udsunąć do tyłu bo jak już wspomniałem trzymią ją takie haczyki więc chyba jedynym rozwiązaniem to to góry ją wysunąć :slight_smile:

Tak, do góry 8)

Użyj troszkę siły, to popuści :wink:

Każdy, kto się zajmuje komputerami powinien wiedzieć zdjąć własną obudowę. :wink:

Spróbuj do góry to na pewno puści.

Wtedy może być nie za ciekawie :mrgreen: :wink:

Pozdrawiam

To albo obudowa jest w całości (ścianka górna i boczne) albo należy ściągnąć górną ściankę a dopiero potem boczne.

Głupawe OT w koszu. Jak komuś się nudzi - niech idzie na spacer.

nie wiesz jak zdjąć obudowę w swoim kompie, to lepiej nie bierz się za majstrowanie przy płycie głównej i innych podzespołach - taka rada :wink:

Heh niechce tam nic majstrować ale chce go wyczyścic bo jest tam dużo kurzu :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

W moim big tower trzeba boczną ściankę przesunąć do tyłu i później podnieść do góry.

Ok już ściągnałem obudowe. Heh ale na wentylatorze w tej takiej jakby “blasze” było tyle kurzu że cale to zatkane bylo :stuck_out_tongue:

Thx za pomoc :wink: