Zdjecie+opis+filmik...jak to zrobic?

Witam! Poszukuje programów które potrafią stworzyc cos takiego:

Zdjecie+opis(przejscie)filmik(avi) i do tego podklad muzyczny.

Chodzi mi tu dokladnie o stworzenie krotkiego filmiku o grupie (5 osób) cos jak teledysk tylko ze ze zdjeciami o opisami na poczatku kazdego.

Ostatnio dostalem odpowiedz na odczepnego…“sciagnij Windows Movie Maker, VirtualDub i dasz sobie rade”…hmmm ciekawa odpowiedz :? …ja potrzebowalbym konkretów.

Bardzo bede wdzieczny za udzielenie mi pomocy.

Pozdro

Już chyba konkretniejszych programów ci podać nie mogą…

Ewentualnie jakieś komercyjne od Ulead-a, czy adobe.

hehe dokładnie

polecam Windows Movie Maker (jeżeli posiadasz Xpka to masz go w systemie),troche chęci,czasu i filmik gotowy

ale to jest prawdziwa odpowiedz :slight_smile:

co ty byś chciał instrukcje krok po kroku ?

troche własnej inicjatywy :slight_smile:

Ok. Dzieki za odpowiedzi. Wczoraj sie wzielem do roboty i co mi wyszlo ? Po zrobieniu filmiku w VirtualDubMod(skrocenie i podklad muzyczny) nie moge teraz wrzucic do Windowsa Movie Maker :cry: jak na zlosc… .

Troszke lipny ten program poniewaz filmik ktory zrobilem “ważył” 3 MB, po daniu podkladu prawie 60 MB :cry: , troche lipa no ale co zrobie.

No tak.

Dokładnie !

Hehe, no pokąbinuj trochę, działaj metodą “Próbi-błędów”.

Mógłbyś to wytłumaczyć bardziej ? A do windows movies maker’a, można zaimportować tylko format .AVI i .WMV. A jak Ty masz w jakimś vob, albo co ?

Klamotten :(skrocenie i podklad muzyczny)

Do programu VirtualDubMod wrzucilem filmik trwajacy 2 min. …skrocilem go do 1-nej minuty i przez wyzej wymieniony program rowniez dodalem podklad muzyczny(muzyke w tle). A co do filmu to jest to AVI, wiec nie mam pojecia czemu nie chce sie odpalic w Windowsie Movie Maker :confused:

Pozdro

A czy aby na pewno wybierasz Plik -> Importuj do kolekcji?