witam,
widzę że nad Poznaniem zostało wykonane nowe zdjęcie satelitarne googlemaps, można sprawdzić datę wykonania?
musiało być to jakieś 3-4 tygodnie temu.
witam,
widzę że nad Poznaniem zostało wykonane nowe zdjęcie satelitarne googlemaps, można sprawdzić datę wykonania?
musiało być to jakieś 3-4 tygodnie temu.
Nie można, jak to sobie wyobrażasz? Tylko u źródła mógłbyś się dokładnie dowiedzieć.
Bardzo wątpię aby obecne zdjęcie miało tylko 3-4 tygodnie.
W Google Earth zdjęcie lotnicze/satelitarne Poznania ma datę 4/1/2011 czyli 1 kwietnia 2011 (nie mylę się, nie jest to styczeń, data jest zapisana odwrotnie)
Funkcja tego programu “zdjęcia historyczne” pokazuje najnowszą datę 10/30/2011 czyli 30 października 2011 jednak na mapie nadal jest widoczna data 01.04.2011
jest nowe ponieważ:
http://maps.google.pl/maps?hl=pl&cp=18& … CAoQ8gEwAA
remont ronda zakończył się 2tygodnie temu, a tu na zdjęciu rondo mamy już prawie gotowe
w google earth nie ma widoku izometrycznego, tak jak to jest na stronie maps.google,
dlatego na GE ostatnie zdjęcie pochodzi z 4.1.11… natomiast na maps.google,
fotka jest zdecydowanie nowsza przy odpowiednim zbliżeniu, natomiast nie wiem
na czym polega problem w tym temacie…