Zdjęcie SIMLOCK z NOKIA 6500 slider

Witam

Czy orientuje się jakiś forumowicz jak za pomocą kabelka ściągnąć SIMLOCKA z noki 6500 slide?

Chodzi dokładnie jakim programem i w jaki sposób (taki mały tutorial)…

Pozdrawiam

jesli wierzyc temu co jest w googlach to mozna prosto online sciagnac :stuck_out_tongue:

http://simlock.gsmservice.pl/1,287,siml … Slide.html

powodzenia :wink:

Cytat:

W związku z problemami technicznymi naszego dostawcy, obecnie nie jesteśmy w stanie dostarczyć kodów odblokowujących dla telefonu Nokia 6500 Slide.

Z tej przyczyny usługa została tymczasowo zawieszona.

Przepraszamy za utrudnienia i zachęcamy do skorzystania z usługi w późniejszym czasie.

Próbowałem na innych stronach i gdzieś tam znalazłem, ale nie zadziałał kod za pierwszym razem i dalej nie próbowałem…

Minęły 3 lata, nadal nie ma możliwości zdjęcia sim locka z Nokii 6500 slide, lub brak sieci w której został kupiony telefon :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Dajcie na luz z kodami.To jest BB5 i tylko box serwisowy.Bzdury piszecie.To jest tutorial:kup box serwisowy lub FenixKey za ponad 200zl i masz po simlocku.Lub idz do serwisu-komisu i za 25zl masz po simlocku.:slight_smile:

OT - kosz.

janki111-wklepuj dalej kody.Zablokujesz liczniki bedziesz musial z wlasnej winy pojsc do servisu z telefonem.Nie kłoc sie ze mna bo zajmuje sie servisowaniem telefonow,wiec cos wiem na ten temat.Powodzenia.

a czy ja się kłócę? Żeście odświeżyli temat sprzed prawie 3 lat nie ma co…

Ja mówiłem o typowo starszych modelach i kodach, nie twierdziłem, że na 6500 będzie działać. Pzdr

janki111-ja nie odświeżałem.:wink: Takie tematy powinny być zamknięte już dawno bez możliwości odświeżenia.