Zdjęcie simlocka SPV E650(HTC S710)

Poszukuję jakiegoś taniego, najlepiej darmowego sposobu na ściągnięcie simlocka z wyżej wymienionego telefonu.

Bez ingerencji w telefon i tym samym bez utraty gwarancji , jedynie za 10zł można to zrobić przy pomocy karty x-sim , nowe karty “5” generacji nie powodują już żadnych problemów typu zawieszania się telefonu czy rozładowywania bateri , hyc diamond działa bez najmiejszych problemów z taką kartą, w komisch z trelefonami karty są w cenach od 30-50 zł a w sklepach internetowycj już od 9zł i są to dokładnie takie same x-simy jak w komisach. Można sciągnąć kodem i domowym sposobem ale jest to ingerencja w firmware telefonu a w dodatku simlok powraca po hard resecie. W komisach za sciągnięcie kodem około 100zł.

Mam takiego właśnie X-Sima, ale nie działa mi on. Dlatego chcę ściągnąc simlocka. Jaki jest ten domowy sposób?

Tu są opisane próby zdejmowania simlocka, ale raczej nie udane

na xdadevelopers jest osoba ktora moze pomoc w sciagnieciu simlocka z tego voxa.

jockyw proponuje cenę 17,5€. Nie wiem, może się skuszę. Chyba, że ktoś zna jakiś domowy sposób na ściągnięcie simlocka?