Zdjęcie SimLocka z Samsunga U700 + plus opinie

Witam.

Może mi ktoś odp. na pytanie, w jakiej cenie oscyluje zdjęcie SimLocka z Samsugna U700?

Proszę również o opinie na tmat tego telefonu ludzi którzy używają go, bądź używali?

Myślę, że w granicy 30 zł +/- , jeśli jest tel. na gwarancji, to po ściągnięciu simlocka tracisz gwarancje, czyli jeśli coś się posypie np. oprogramowanie to nie robią Ci tego za free tylko ty bulisz kase…

Mój kolega ma ten telefon, bardzo fajny telefon. Tylko tyle mogę o nim powiedzieć LD

Dziękuję za opinię.

Słyszałem, że zdjęcie SimLocka z jakieś półtora roku temu z starszego i troszę gorszego brata U700, czyli telefonu L760 kosztowało 150zł, dlatego zastanawiam się ile może ktosztować tutaj?

A jak z awaryjnością Samsungów?

Różnie… W zależności jak go szanujesz… I tyle…

Wiadoma sprawa, że w większości wszystko zależy od tego jak dany użytkownik dba o telefon, ale bardziej interesuje mnie to czy jednak są jakieś błędy fabryczne, coś na co trzeba troszkę bardziej uważać użytkując samsungii, a jeszcze dokładniej samsunga u700?

Myślę, że nie… Jednak radzę uważać na upadki telefonów… Raz mi kiedyś spadł samsung x200 i było po wyświetlaczu…