Zdjęcie simlocka z Sony j210i

Błagam… :cry: Niech ktoś mi powie jak zdjąć blokade simlocka z telefonu Sony Ericsson j210i? Szukałam na różnych tematach forum… :cry: Mówili coś o wpisywaniu kodu 8x0 po kombinacji <**< w blokada sieć no ale to nic nie dało… Tylko wykorzystałam próby wpisywania kodu… :cry: Pisali też, że taki problemy mogą pojawić się w plusie (właśnie mam na tą sieć) no ale dlaczego nie którym udało się zdjąć bez problemu? :cry: Pytałam się gostka z serwisu to powiedział, że nawet nie zdejmują z tego modelu simlocka :shock: No ale jakoś inni sobie radzą :frowning: Kombinuje właśnie kabelek do Sony Ericssona, lecz nie da mi to nic, ponieważ nie umiem się obsługiwać programami które ściągnełam do zdjęcia, bo nigdzie tego nie opisali :cry: A boje się, że coś pokręce z tym całym softem i innymi rzeczami… :cry: Co mam zrobić??? Niech ktoś napisze… :cry: :cry: :cry: :cry: (…) :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

monia_buziaczki proszę poprawić temat na normalny

Proszę usunąć swój podpis, jest nieregulaminowy. W przeciwnym razie zostaną wyciągnięte stosowne konsekwencje.

Radzę lekturę Regulaminu

wiem ze da sie sciagnac sima box`em TORNADO, takze trzeba będzie udac ci sie do serwisu innego niz ‘‘tego gostka’’…

pozdrawiam

monia_buziaczki poszukaj innego serwisu i napewno ściągną :slight_smile: A nie panikujesz na forum :?