Zdobywanie lekarstwa w Far Cry 2

Witam. Mam problem w grze Far Cry 2. Mianowicie nie mogę zdobyć leków na malarię.

Jestem obecnie w akcie drugim (50% gry) i za każdym razem jak odwiedzę kryjówkę podziemia, mówią mi:

“Przykro mi, nie mamy jeszcze specjalnego zamówienia. Może jutro.” Próbowałem się przespać do następnego dnia

i przyjść znowu ale nadal mówią to samo. Muszę szybko zdobyć leki ale nie wiem jak. Proszę o pomoc.

Mam tę grę ale w nią nie gram-pewnie musisz wykonać jakieś zadania dla frakcji podziemia :stuck_out_tongue: poszukaj poradnika.

Żeby wykonać misję najpierw muszę ją dostać. Problem w tym, że gdy wchodzę do sztabu podziemie zawsze mówią mi:

“Przykro mi, nie mamy jeszcze specjalnego zamówienia. Może jutro.” Nie mogę wziąć żadnej misji. W mieście nie ma siedziby Podziemia.

Na dodatek pojawił się kolejny problem. Po przejściu jednej misji (dostałem ją w mieście - miałem uwolnić jakiegoś gościa) wszystkie drzwi

do kryjówek podziemia zostały zamknięte. Już nie wiem co robić. Spróbuje przejść jakość misję dla UFLL lub APR. Może coś to da i będę mógł

dostać leki.

Dodane 12.06.2009 (Pt) 17:58

Problem rozwiązany. Wystarczyło wykonać misję dla UFLL. Po jej wykonaniu w celach pojawiło mi się, abym pogadał z kimś kto może załatwić mi leki. :smiley: