Zdziwienie

Przejżałem listę użytkowników i się zdziwilem ponad 5000 osób nie ma ani jednego posta! !!

Większość tylko rejestracja ale już coś napisać to nie raczyli! :stuck_out_tongue:

chciało ci się liczyć ? :roll:

Może to V kolumna, ruszą jak będzie znak! Taka uśpiona Al kaida! :wink:

Troszeczke Ci się pomyliło, dokładnie to 2392 userów.

Wystarczy wejść w “Urzytkownicy” i podać kryterie wyświetlana.

Proszę bardzo

a to jest jakiś obowiązek udzielania się na forum ?? :stuck_out_tongue: Rejestrują się, bo może np. czytają posty,a porejestracji widać, które są nowe…

Do czytania postów nie potrzeba rejestracji

Pewnie chcecie zasugerować usuwanie profilów… Jestem przeciw. Każdy zawsze k iedys może przyjść i czegoś potrzebować, ale fakt, że wielu jest nieaktywnych, mających 0 postów, wszędzie tak jest.

Nikt takiego czegoś nie napisał :wink:

A jeśli już poruszyłeś ten gryzący temat to myslę, że powinno się kasować te nie używane profile po co zaśmiecać baze.

asteriks nie doczytałeś to co napisał pinol

a zauważyliście prawidłowość, że im mniejsza ilość postów - tym więcej userów :o

z czterema postami jest 5 stron

z trzema postami 8 stron

z dwoma postami 14 stron itd. :slight_smile:

No tak, no bo ktoś się zapytał i oczekiwał na odpowiedź a jak już ją uzyskał to “uciekł”.

P.S. Raczej ten temat Krzxchu mogłeś napisać w “O forum”

Nieaktywni uzytkownicy powinni byc usowani :!:

dlaczego ??

dla mnie (nie tylko) pomysł bez sensu - co ci przeszkadzają ??

Asterisk :stuck_out_tongue:

Doczytałem, ale do samego przeglądania nie trzeba rejestracji. :stuck_out_tongue:

Ci innego, gdy ktoś chce czegoś więcej.

Ale temat Userów z postami 0 jest od dawna znany.

Pamiętam czasy, gdy na forum było 600 Userów,

w tym coś ok. 250 z zerową ilością postów.

Tak więc - nic nowego :stuck_out_tongue:

I wydaje mi się też, że kiedyś taka sprawa była omawiana :slight_smile:

Dobrze ci się wydaje. W zeszłym roku był taki temat. :smiley:

niektorzy rejestruja sie bo cos chca napisza jednago posta i juz potem zapominaj o tym forum i juz sie wiecej nie pojawaija. takich userwo jest duzo.

Mówimy tu o zarejestrowanych bez postów. :lol:

Może i był…ale ja jednak bym był za tym, aby troszkę tego pousuwać. Dajmy na to że ktoś się rejestuje…a tu nazwa użytkownika zajęta. Co się okazuje ten user niema żadnego posta. Mogę się założyć że przynajmniej 70% tych, co mają 0 postów nie siedzi wogule na tym forum. To chyba noramalka bo jak by ktoś siedział to zawsze by coś napisał…chyba nikt nie jest aż taki tępy…coś wie (czyli by odpowiedział na temat)…nooo, takie moje zdanie. Jak ktoś ma 0 postów (zaznaczam że nie jest nowy jest przynajmniej ze 2 tygonie na forum) i teraz to czyta, niech napisze posta…łatwo to sprawdzić. Jak nikt nicnie napisze to wiadome że poprostu “zerowcy” forum owalają :wink:

Ew. Ktoś (lub my all :slight_smile: ) powysyłalibyśmy wiadomości na PW do userów “zeropostowych” (tych co są na forum z miesiąc najmniej)…ciekawe ile by odpisało: 10, 20 ?? :smiley:

Taka prawda jest raczej, smutna ale jest. Niektórzy może faktycznie siedzą na forum i tylko czytają ale do tego jak powiedział Asterisk nie potrzeba rejestracji (a że ktoś powiedział że wtedy widzi że przyszły nowe topiki to akurat nie jest powód do rejestarcji :stuck_out_tongue: )

Uff, ale się rozpisałem. Może troszeczkę się rozpisałem ale jakiś porządeczek by mógł zapanować :slight_smile:

Pewnie mnie teraz skrytykujecie za to że tak napisałem ale troszeczkę przesada. Takich userów ciągle będzie przybywać. Niedługo będzie na forum 1000000 userów i dajmy na to 50 000 będzie nieaktywnych. Dziwne :roll:

Pozdro for all (ludzie którzy macie 0 postów odezwijcie się :slight_smile: )

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: